Colours jedou na parádní vlně

Celou řadu hudebních dechberoucích zážitků připravil druhý den Colours of Ostrava. A podle mnohých ještě to nejlepší přijde! V pátek se hudební menu rozjelo polehku ohranými festivalovými partami Nightwork a Monkey Business. Mezi méně ohrané festivalové party v našich luzích a hájích patří například Blackfields, Semi Precious Weapons, Bomba Esteréo a celá řada dalších kapel, které vystoupily večer a v podvečer. A nabídly prvotřídní hudební zážitky!

Podle našeho skromného názoru nás to nejlepší z celých Colours čeká dnes. Již v 13 hodin zazpívá a zahraje v kostelní scéně Lenka Dusilová, následovat bude v minulém roce znovuzrozená Vltava, kapela N.O.H.A., v rámci jazzové scény se představí „Plastici“, dále na hlavním pódiu vystoupí Salif Keita, který nahrazuje dříve odřeknutého Youssou N´Doura, Apollo 440 a The Horrors. Prostě menu jak z nejlepší restaurace.

Zítřejší program nezůstává oproti sobotnímu v kvalitě pozadu. Yann Tiersen, který složil filmovou hudbu k Amelii z Montmartru a Goodbye Lenin, Grinderman s Nickem Cavem, luxusní afričtí SMOD nebo bosenští Dubioza Kolektiv.

Pokud nevíte co o víkendu, pak doporučujeme výlet do Ostravy. Letošní Colours stojí za to vidět!

Blackfields uhranili ostravské publikum (15.7.)
colours2011_3

Čankišou – bezkonkurenční jako obvykle (15.7.)
colours2011_4