Víkend přináší dva ČISTÉ FESTIVALY

Prázdniny se dostaly do druhé poloviny. Kam vyrazit o prvním srpnovém víkendu? Válet se můžete vydat do Valče u Karlových Varů na Povaleč fest, směs skvělých zahraničních i domácích kapel nabízí tradiční Sázavafest v netradičním prostředí na okraji Benešova.

Povaleč fest láká na pestrý výběr méně známých kapel, které se můžete vydat do slova a do písmene objevovat. Zajímavý je i nehudební program -divadlo, čajovna nebo všemožné sportovní aktivity. Vstupné na festival se neplatí, navíc návštěvníci z Prahy a okolí mohou využít speciální autobus za pouhých 100 korun.

Sázavafest vsadil na osvědčená domácí jména, například Chinaski, J.A.R., Monkey Business a celkem 89 dalších kapel. Mezi celkem 11 zahraničními kapelami se nejvíce vyjímají The Subways, Hurts, Kosheen nebo němečtí Alphaville. První den ve čtvrtek festival na místě sledovalo 10 tisíc návštěvníků, pokud se rozhodnete strávit víkend na internetu, můžete celé dění sledovat na FACEBOOKU SÁZAVAFESTU.

My věříme, že na Sázavafestu i Povaleči budete pilně třídit s Čistým festivalem. Na doposud třinácti festivalech zapojených do našeho projektu se podařilo vytřídit 44,24 tun odpadu, který se již postupně recykluje, z toho bylo 271 025 plastových kelímků. Kromě třídění se můžete na obou festech na stánku ZELENÝ BOD zapojit do naší soutěže o vstupenky na rok 2012 na tři atraktivní festivaly – Rock for People, Colours of Ostrava a Benátská noc.