K pátým narozeninám máme pro všechny spoustu dárků!

Čistý festival letos slaví páté narozeniny! Jako první velký dárek všem, kteří na festivalech třídí odpady, přinášíme nové internetové stránky. A na nich budeme naše půlkulaté narozeniny slavit jak se patří! Připravte se na to, že se během tří měsíců mezi vás rozletí lupeny na fesťáky v hodnotě přes sto tisíc korun. Jak na ně?

Od května pravidelně sleduj sekce VYHRAJ VSTUPENKY (vpravo nahoře) a NAJDI SE VE FOTOGALERII (vlevo). Tam se bude odehrávat největší část našich soutěží. Taky si nezapomeň „olajkovat“ Čistý festival na Facebooku a doporuč to i svým kámošům a kámoškám. Proč? Na našem Facebooku se taky bude ve velkém vyhrávat! A třeba zrovna ty se můžeš na čisté festivaly vydat zadarmo!

Kromě soutěží a pravidelné dávky novinek z letních festivalů se můžeš objevit v naší nové rubrice TENTO TÝDEN TŘÍDÍ (dole) vedle jedné z hudebních hvězd letošních Čistých festivalů. Pokud nechceš, aby tě náš anketní tým odchytával někde ve festivalových areálech, napiš nám mail a možná, že se právě ty objevíš vedle některé z celebrit!

A to není všechno. Na našich nových internetových stránkách najdeš také praktické informace o tom, jak se zapojit do projektu ČISTÝ FESTIVAL na letních akcích (vlevo dole), nebo zajímavosti o třídění odpadů (vpravo dole).

Letošní rok slavíme a doufáme, že se k nám připojíš! A to jak tříděním odpadů na čistých festivalech, tak v soutěžích na našich nových stránkách a Facebooku.