Hledáme 5 zájemců o vstupenky na BASINFIREFEST! – Aktualizováno!

Basinfirefest je letos poprvé zařazen v projektu Čistý festival. To znamená, že na něm můžeš třídit odpady. A zároveň vyhrát jednu z 5 vstupenek!

Basinfirefest se uskuteční ve Spáleném Poříčí od 29.června do 1.července. Pořadatelům se v jubilejním 10. ročníku podařilo připravit pořádný heavymetalový mejdan. Na festivalu s představí finští Children of Bodom a Apocalyptica, němečtí Destruction, dánští Mercenary nebo italští Lacuna Coil. Z domácích vod připlují například legendární rockové kapely Arakain, Citron nebo Kreyson, s Alicí se dostaví tvář letošních Čistých festivalů Dan Bárta, se Slížemi dojede Kuko a Kurtizánám zahraje do rytmu Tom Vartecký. Pozor, festival není jen o tvrdé hudbě, takoví příznivcí skáčka si zaskáčou u koncertů Sto zvířat a Tleskače. Celý program najdeš na Basinfirefest.cz

Tak doufáme, že tě program navnadil a teď vzhůru do soutěže!

Pět vstupenek na celý Basinfirefest si rozdělí pět vylosovaných výherců, kteří odpoví správně na otázku. Odpověď je třeba poslat na e-mail info@cistyfestival.cz do pondělí 18.6.2012 do 12:00 v poledne, kromě odpovědi napiš taky jméno, pod kterým jsi fanouškem stránky ČISTÝ FESTIVAL na Facebooku. Do předmětu mailu prosím napiš SPÁLENÉ POŘÍČÍ.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kdo je letos tváří projektu ČISTÝ FESTIVAL?

a) Dan Bárta z Alice
b) Kuko z Horkýžů Slížů
c) Tomáš Vartecký z Kurtizán


Soutěž byla ukončena. Správná odpověď je a) Dan Bárta. Výhercům gratulujeme a posíláme po vstupence na Basinfirefest:

  • Jakub Horák
  • Jan Turovský
  • Michaela Šefránková
  • Jiří Bouší
  • Jakub Karásek

    Basinfirefest poster