Najdeš se na fotce? Jedeš na ROCK FOR PEOPLE! – AKTUALIZOVÁNO

Přinášíme soutěž, jaká tady ještě nebyla! Na našem webu v části NAJDI SE VE FOTOGALERII a ve fotkách na našem Facebooku jsme zveřejnili dvě fotogalerie z Votvíráku a JamRocku. Pokud na fotkách jsi, můžeš vyhrát!

Možná o tom nevíš, ale náš fotograf vás během obou festivalů obcházel a fotil. Pokud se najdeš alespoň na jediné fotografii z JamRocku nebo Votvíráku, můžeš se vydat zadarmo na Rock for People! Jak na to? Mrkni se na fotogalerii na našem webu, úplně stejné fotky jsou taky na našem Facebooku. Pokud se najdeš alespoň na jedné fotografii (může být i davová), tak se ve Facebookové galerii označ (taguj). Jedná se o funkci OZNAČIT FOTKU, posléze do fotky vlož své jméno. Pokud se najdeš na více fotkách, můžeš se označit na každé. Čím víckrát se na fotkách najdeš, tím větší máš šanci vyhrát.

Ve čtvrtek 21.6.2012 v 12:00 v poledne projdeme všechny fotky v galeriíích JamRock 2012 a Votvírák 2012 na Facebooku a vylosujeme dva označené (tagované) výherce, kteří vyhrají po jedné vstupence na ROCK FOR PEOPLE. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím zpráv na Facebooku.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Jsme rádi, že se vás tolik našlo v našich fotogaleriích z Votvíráku a JamRocku. Po jedné vstupence na ROCK FOR PEOPLE vyhrává Maruška Škáchová (fotografie z Votvíráku) a Štěpánka Krátká (foto z JamRocku). Další fotosoutěž bude probíhat právě na ROCK FOR PEOPLE. Takže až tam potkáte našeho fotografa, nechte se určitě blejskonout!

marie skachova
stepanka kratka