Chceš lístky na Colours? Tak napiš a, b nebo c! – AKTUALIZOVÁNO

Colours of Ostrava se letos podruhé v historii stěhují. Nejprve to bylo před léty z ulice Českobratrské na Černou louku a Slezskoostravský hrad, podruhé je to právě letos, kdy „barvy“ potěší poprvé v prostorách nádherné industriální památky Dolní oblasti Vítkovic.

K příležitosti stěhování festivalu, který se bude konat od 12. do 15.července, připravili pořadatelé parádní program. Kromě Kanaďanky Alanis Morissette, Bobbyho Mc Ferrina, který proslul svým šlágrem Don´t Worry, Be Happy, francouzské písničkářky ZAZ, mohou návštěvníci znovu očekávat spoustu kapel, které teprve „objeví.“

A jak s tím vším souvisí Čistý festival? My se staráme o to, aby jste se na Colours cítili příjemně ve smyslu čistoty. Opět zajišťujeme systém třídění odpadu, odměňujeme návštěvníky za to, že třídí odpady, a garantujeme, že se vytříděný odpad druhotně zpracuje.

A také rozdáme po jedné vstupence dvěma výhercům, kteří odpoví správně na naší otázku, která rovněž souvisí s festivalem Colours of Ostrava.

Soutěžní otázka zní:

Od jakého roku probíhá na Colours of Ostrava bez přerušení projekt Čistý festival:

a) 2000
b) 2009
c) 2011

Nápovědu najdeš ve fotogalerii na našich stránkách cistyfestival.cz. Po jedné vstupence na Colours of Ostrava získají 2 výherci, kteří do čtvrtku 28.6.2012 do 12:00 v poledne zašlou správnou odpověď na e-mail info@cistyfestival.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveď COLOURS POČTVRTÉ, nezapomeň nám taky poslat své jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku. Přejeme hodně štěstí!

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Na Colours of Ostrava jsou Čistým festivalem od roku 2009. Správná odpověď byla tedy B. Dvěma výhercům posíláme po jedné vstupence na Colours of Ostrava a gratulujeme!

JAN TUROVSKÝ

PŘEMYSL LÁVIČKA

colours2009Maskot Kontík na Colours v roce 2009