Čistý festival dostane 7 lidí na MIGHTY SOUNDS! – AKTUALIZOVÁNO

Soutěže o vstupenky na čisté festivaly pokračují, tentokrát soutěžíme o 7 lístků na Mighty Sounds. Chceš zažít pořádný ska-punkový odvaz? Pojď do naší soutěže!

irie-revoltes

Největší festival svého žánru v České republice i střední Evropě Mighty Sounds zažije svůj osmý ročník. Od 13. do 15. července v Táboře zazní to nejlepší ze ska, punku, rockabilly, hardcoru, punk-rocku, reggae, dancehallu a dalších hudebních žánrů. Festival Mighty Sounds už má kompletní line-up. Letmý pohled do seznamu účinkujících potvrzuje, že kvalitních zástupců daných žánrů zejména ze zahraniční bude letos opět příjemně velké množství. Nejen s jedinečnými letními hity se představí jamajská klasika a opravdová legenda Inner Circle. Svoji energii vypustí do natěšeného českého publika ska-punkoví The Locos. Přijedou průkopníci hardcoru, kteří jsou v současnosti ve skvělé formě, Biohazard nebo u nás neuvěřitelně populární energičtí ska hip-hopeři Irie Révoltés. Představí se také sympatická anglická hvězda folk-punku Frank Turner. Z české scény opět Mighty Sounds vybírá to nejlepší a nabídne Sto zvířat, Pipes And Pints, Hentai Corporation, Fast Food Orchestra a spoustu dalších kapel. Letos Čápův Dvůr pojme tři živá pódia, čtyři DJské scény a k tomu i divadelní stan. Hlavními hvězdami DJské scény Radia 1 budou Sanjin & Youthman a OBF. Kromě toho se chystá doprovodný program, ve kterém je v nabídce mimo jiné skate exhibice, fireshow, graffiti workshop, fotbalový a nohejbalový turnaj a spousta dalších překvapení.

Chceš to vše zažít úplně zadarmo? Odpověz na naší jednoduchou otázku a možná to budeš právě ty, kdo se vydá o příštím víkendu do Tábora.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje německá kapela, která vystoupila na první ročníku Mighty Sounds v roce 2005 jako prakticky neznámá, v roce 2010 při svém dalším vystoupení na festivalu byla však již značně populární nejen v Česku, ale prakticky v celé Evropě. Napovíme, že tato kapela vystoupí na Mighty Sounds také letos.

a) IRIE RÉVOLTÉS
b) STO ZVÍŘAT
c) THE LOCOS

Sedm vstupenek si rozdělí tři výherci (3 + 2 + 2), kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail info@cistyfestival.cz nejpozději do pondělí 9.7.2012 do 12:00 v poledne. Do předmětu e-mailu uveď MIGHTY SOUNDS a ke správné odpovědi připiš jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Správná odpověď byla A) IRIE RÉVOLTÉS. Jelikož jejich vystoupení na Rock for People zhatila bouřka, tak budou Mighty Sounds jediným českým festem, kde se s nimi letos setkáš! A kdo jede zadarmo? kdo správně odpověděl?

3 VSTUPENKY ZÍSKÁVÁ Štěpánka Kacerlová

2 VSTUPENKY ZÍSKÁVÁ Vladimír Bureš

2 VSTUPENKY ZÍSKÁVÁ Honza Mudrák

GRATULUJEME!