Vydejte se na Colours, Benátskou a Sázavu s ČD! – AKTUALIZOVÁNO

Čistý festival v letošním roce již potřetí spolupracuje s Českými drahami. Díky tomu můžete opět vyhrát vstupenky. Tři výherci si rozdělí celkem 9 lístků na Colours, Benátskou noc a Sázavafest.

Jak soutěžit? Sežeňte si při cestě vlakem nebo na nádraží bezplatný výtisk časopisu ČD PRO VÁS. V něm najdete speciální stranu věnovanou čistým festivalům a také soutěžní otázku. Časopis můžete od středy 4. července najít také online na internetových stránkách Českých drah.

Soutěž trvá pouze do pondělí 9. července, tak si pospěšte. Odpovědi budeme přijímat jako vždy na našem e-mailu info@cistyfestival.cz. A o co se hraje? Tři vylosovaní výherci získají po třech vstupenkách na jeden z festivalů Colours of Ostrava, Benátská noc a Sázavafest. K tomu každému navíc pošleme voucher v hodnotě 500 Kč, který si mohou vyměnit v pokladně ČD za jízdenku na vlak.

Tak co, jdeš do naší další soutěže? Třídit odpady a jezdit vlakem se vyplatí, že?

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:


Neuvěřitelná spousta soutěžících se stihla od minulé středy zapojit do soutěže, téměř všichni správně napsali odpověď na naši otázku. Správně bylo C) Na českých festivalech se díky projektu Čistý festival podařilo vytřídit necelých 100 tun odpadu.

Výhercům posíláme zaslouženou výhru a gratulujeme!

  • 3 vstupenky Colours of Ostrava a voucher v hodnotě 500 Kč na jízdu vlakem: Michael Šventko z Brna
  • 3 vstupenky Sázavafest a voucher v hodnotě 500 Kč na jízdu vlakem: Karel Haider z Třeboně
  • 3 vstupenky Benátskou noc a voucher v hodnotě 500 Kč na jízdu vlakem: Renata Pelcová z Lysé nad Labem

vlak