Najdi se na fotce z RFP a vydej se zdarma na další festy! – AKTUALIZOVÁNO

Pro velký úspěch opakujeme naší tagovací soutěž a dáváme do ní 14 vstupenek! Pokud se najdeš na jakékoliv fotce z Rock for People, taguj se na ní v naší facebookové fotogalerii a vydej se zadarmo na červencové festivaly!

Na našem webu v části NAJDI SE VE FOTOGALERII a ve fotkách na našem Facebooku jsme zveřejnili fotogalerii z Rock for People 2012. Možná o tom nevíš, ale náš fotograf návštěvníky během festivalu obcházel a fotil. Pokud se najdeš alespoň na jediné fotografii z Rock for People, můžeš se vydat zadarmo na Benátskou noc, Přeštěnice nebo Rockfest Vysmáté léto!

Jak na to? Mrkni se na fotogalerii na našem webu, úplně stejné fotky jsou taky na našem Facebooku. Pokud se najdeš alespoň na jedné fotografii (může být i davová), tak se ve Facebookové galerii označ (taguj). Jedná se o funkci OZNAČIT FOTKU, posléze do fotky vlož své jméno. Pokud se najdeš na více fotkách, můžeš se označit na každé. Čím víckrát se na fotkách najdeš, tím větší máš šanci vyhrát.


V pondělí 16.7.2012 v 12:00 v poledne projdeme všechny fotky v galeriíích Rock for People 2012 na Facebooku a vylosujeme 5 označených (tagovaných) výherců.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Tak to byla zase jízda. A jsme rádi, že skoro všechny lidičky z fotek máme pěkně označené. Bohužel vyhrát 14 lupenů na další červencové festy může jen 5 z vás. A těmi jsou:

  • 1 vstupenku na Benátskou noc vyhrává ADAM TOMEČEK
  • 2 vstupenky na Rockfest Vysmáté léto vyhrává HONZA HLADÍK
  • 3 vstupenky na Přeštěnice vyhrává ANETA KUBÁNKOVÁ
  • 4 vstupenky na Přeštěnice vyhrává MÍRA HLAVA
  • 4 vstupenky na Přeštěnice vyhrává DITA ŠPALKOVÁ

Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím zpráv na Facebooku.

Adam Tomeček:
2adamtomeček

Honza Hladík:
4HonzaHladik

Aneta Kubánková:
3anetakubánková

Míra Hlava:
1mirahlava

Dita Špalková:
5DitaSpalkova