Sázavafest se blíží a my máme 6 volňásků! – AKTUALIZOVÁNO

Tři výherci se vydají za dva týdny do Benešova na Sázavafest! A díky Čistému festivalu úplně zadarmo! Zapoj se do soutěže a můžeš být být jedním z nich!

Na letošním Sázavafestu oproti předpokládanému programu nakonec nevystoupí Kaiser Chiefs a Skindred, ale i přesto se návštěvníci mohou těšit na skvělé kapely jako Fun Lovin Criminals, Paula Oakenfolda, Buty, Vypsanou fiXu, Nightwork, Monkey Business nebo Tomáše Kluse. Třídenní program začne ve čtvrtek a končit se bude v neděli nad ránem. Prostě pařba jak má být!

Chceš být jedním ze tří výherců? Stačí si najít odpověď na jednoduchou otázku, poslat jí na náš e-mail a pak čekat do pátku 27.7.2012 do 12.00 v poledne, kdy uděláme radost výhrou třeba Tobě!

Soutěžní otázka zní:

V jakém z těchto 5 míst (obcí) se nikdy nekonal Sázavavafest?

a) Benešov
b) Český Šternberk
c) Kácov
d) Sázava
e) Týnec nad Sázavou

Šet vstupenek vstupenek si rozdělí tři výherci (3 + 2 + 1), kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail info@cistyfestival.cz nejpozději do pátku 27.7.2012 do 12:00 v poledne. Do předmětu e-mailu uveď SÁZAVA a ke správné odpovědi připiš jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Správná odpověď byla b) Český Šternberk. Z Týnce nad Sázavou (2001) se festival stěhoval do Sázavy (2002-2006). Dlaší ročníky proběhly v Kácově (2007-2010) a ten poslední v Benešově (2012). Překvapilo nás, že téměř všichni soutěžící odpověděli správně. Jen třem ale můžeme udělat radost:

1 vstupenku vyhrává: Honza Mudrák
2 vstupenky vyhrává: Ivana Smítková
3 vstupenky vyhrává: Kateřina Rohošková

GRTULUJEME!

sazavafest2012