Víš jak správně třídit? Jedeš zadara na Brutal Assault! – AKTUALIZOVÁNO

Brutal Assault je v letošním roce poprvé zapojen do našeho projektu a usiluje o titul Čistý festival. Naše soutěž se týká třídění odpadu přímo na festivalu. Odměna je sladká: osm vstupenek pro čtyři výherce.

Určitě jste si zvykli, že za plasty získáte na všech čistých festivalech (včetně Brutal Assault) na našem stánku Zelený bod praktické dárky a také piva. Na tom se nic nemění – plasty budeme třídit a vy za ně dostanete hromadu dárků. Pokud najdeš papírové letáky, tak i za ně u nás dostaneš nějakou tu odměnu. Navíc budeme ve spolupráci s prodejci přímo na jejich prodejních stáncích třídit plechovky a sklo.

Ale pozor! V areálu budete mít k dispozici několik speciálních sad košů na tříděný odpad, které jsou určeny na plasty (žluté), biologicky rozložitelný odpad (modré) a směsný odpad (bílé). Soutěžní otázka zní:

Do jakého koše správně vhodíš speciální talíře od občerstvení, které jsou vyrobeny z lisovaného listí arekové palmy bez použití chemie?

a) plasty (žluté)
b) biologicky rozložitelný odpad (modré)
c) směsný odpad (bílé)

Naše nápověda zní: Čistý festival podporuje třídění odpadu a ne svoz směsného odpadu na skládku.

Osm vstupenek vstupenek si rozdělí po dvou kusech 4 výherci, kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail info@cistyfestival.cz nejpozději do pátku 3.8.2012 do 14:00. Do předmětu e-mailu uveď BRUTÁLNĚ TŘÍDÍME a ke správné odpovědi připiš jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Správná odpověď na naši otázku byla B) BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝ ODPAD. Na Brutal Assault prosím vhazujte do modrých košů tácky a talíře od jídla vyrobené z palmového listí, které připomínají papír. Do těchto košů prosím nevhazujte zbytky jídla, a už vůbec ne maso a kosti. S těmi si kompostárna nedokáže poradit. Neznečištěné plasty můžete vhazovat do žlutých košů, ostatní odpad do bílých košů.

A kdo vyhrál po 2 vstupenkách na BRUTAL ASSAULT?

  • HANA PREČOVÁ
  • ELIŠKA ROTHMAIEROVÁ
  • TOMÁŠ MARTINEC
  • RASTISLAV LAHVIČKA

GRATULUJEME!

MUSIKRIDLO