Čisté festivaly za zvuku bubnů!

Parta kontejnerových bubeníků objíždí české čisté festivaly a dostává návštěvníky do kolen. Kdo jste je ještě neviděli, budete mít poslední šanci na PILSNER FESTu!

A to si piš, že by Ti neměli ujít. Zatím vzala parta bubeníků ve složení Ondřej Malach, Zdislava Tonová, Jakub Kaprál a Renata Janská dech několika tisícům návštěvníkům Votvíráku, Rock for People, Colours of Ostrava, Benátské noci a Sázavafestu. Poslední sety odehrají právě v Plzni od 31. srpna do 1. září.

Jak že to dělají? No v podstatě je to jednoduché. Stačí čtyři barevné kontejnery na plast, papír, sklo a nápojový karton, čtyři sady paliček a jde se na věc. Cvičení samo o sobě jim zabralo zhruba dva měsíce. na ukázku se můžeš MRKNOUT ZDE.

Pozor, bubenická show, která vznikla jako doplněk projektu Čistý festival, má ještě jednu vychytávku. Pokud si najdeš na festivalu jejich show, nezapomeň si od okolo chodících hostesek vzít na ruku papírový stripe. Ten totiž můžeš na našem stánku Zelený bod rozměnit za jednobododový žeton. Pokud se Ti podaří nastřádat další žetony třeba za třídění odpadu, můžeš získat vcelku parádní dárky.

Takže určitě si nenechej ujít bubenickou show na Pilsner festu. Pokud budeš navíc třídit odpady, něco si z festivalu taky odvezeš!

bubenici