Poslední soutěž letošního léta je tady! AKTUALIZOVÁNO

Neuvěřitelných 193 vstupenek v hodnotě přes 100 000 korun jsme od května rozeslali do všech koutů Česka a na Slovensko. Dnes přicházíme s poslední soutěží o lupeny na skvělý festival, který pořádají kluci z Vypsané fiXy! Komu přijde dopis se známkou s Myšpulínem?

Slyšeli jste někdy o fesťáku On the Road? My také ne, než nám zavolal Márdi z fiXy. Vydali jsme se za ním do Pardubic a řekli jsme si: „To musí být Čistý festival!“ Díky této souhře okolností si od dneška můžete zahrát o celkem 11 vstupenek na tento příjemný domácký dvoudenní fesťák, který se odehraje v autokempu u Čochtana nedaleko Lázní Bohdaneč.

Na festivalu On the Road si můžete užít v zcela jiné a neopakovatelné atmosféře kapely jako Wohnout, Sto zvířat, Airfare, Vypsanou fiXu nebo Blue Effect. Fesťák se uskuteční od 31. srpna do 1. září a vyhrát vstupenky je opravdu jednoduché!

Soutěžní otázka zní:

Které z uvedených rivalských měst nedaleko Lázní Bohdaneč má více obyvatel?

a) Pardubice
b) Hradec Králové
c) obě měly 1.1.2012 stejně

Jedenáct vstupenek vstupenek si rozdělí čtyři výherci (3 + 3 + 3 + 2), kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail info@cistyfestival.cz nejpozději do pondělí 27.8.2012 do 12:00 v poledne. Do předmětu e-mailu uveď ON THE ROAD a ke správné odpovědi připiš jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Správná odpověď na naši otázku byla B) Hradec Králové. Ten měl k 1.1.2012 celkem 94 242 obyvatel, zatímco v Pardubicích žilo 91 073 obyvatel.

A kdo vyhrál vstupenky na festival ON THE ROAD?

  • JAN CESTR (3 VSTUPENKY)
  • JARMILA MOOSOVÁ (3 VSTUPENKY)
  • ANNA NOVOTNÁ (3 VSTUPENKY)
  • IRENA ŠŤASTNÁ(2 VSTUPENKY)

GRATULUJEME!

OTR