Poslední víkend prázdnin? Tak neseď doma!

Vydej se na jeden ze tří čistých festivalů, které se uskuteční od dneška do soboty. Výběr je pestrý: Pardubice, Plzeň a Žatec.

V areálu plzeňského pivovaru zahájí dvoudenní pivní mejdan Pilsner fest dnes v 18:00 JAR – parta kolem Tonyi Graves a Romana Holého. V dnešním programu nechybí další české stálice včetně Davida Kollera (Kollerband 20:00), Kamila Stříhavky (22:00), Vypsané fiXy (22:30) a Charlie Straight (24:00). Zítra bude program zahájen už v 13:00, na pódiích vystoupí Mňága a Žďorp, Gipsy.cz, Tatabojs nebo Jiří Schmitzer. Po ohňostroji v 23:00 Pilsner fest zakončí koncerty UDG a Goodfellas. Vstup na Pislner fest je tradičně zdarma.

Peníze na vstupné nebudete potřebovat ani v Žatci, kde se na náměstí uskuteční již 55. ročník slavností piva a chmele – Žatecké Dočesné. Páteční program bude probíhat od 18:00, na pódiu vystoupí Vladimír Mišík, Blue Effect nebo Ewa Farna. Sobotní program bude zahájen již v 10:30 dopoledne. Těšit se můžete na Lucií Bílou, Buty, Mňágu a Žďorp nebo zábavný pořad Zdeňka Izera. Kombinace skvělého programu s desítkami druhů piv slibuje rozhodně prima víkend.

Na východě Čech, v kempu u Čochtana v Lázních Bohdaneč , bude dnes v 17:00 zahájen festival On the Road. Během pátku a soboty si v příjemném prostředí užijete celkem 18 interpretů, mezi kterými nechybí domácí Vypsaná fiXa, Wohnout, Blue Effect nebo Sto zvířat. Pokud jste nevyhráli vstupenky v naší soutěži, musíte jejich koupi nechat až na pokladny na místě. Várka určená pro předprodej je totiž vyprodaná.

Vypsaná fiXa se objeví na Pilsner festu a doma u Pardubic
vypsanafixa