Soutěžíme o 5 VIP vstupenek na Dny NATO – AKTUALIZOVÁNO

Určitě se vám už stalo, že jste se chystali na Dny NATO a uvízli jste v dlouhé koloně. Tak díky Čistému festivalu se tomu letos vyhnete! Soutěžíme totiž o 5 VIP vstupenek!

Dny NATO jsou jednou z nejmasovějších akcí v Česku. Poslední dva ročníky pokaždé navštívilo přes 200 tisíc diváků, kteří obdivovali ukázky vojenské, záchranářské a letecké techniky. Také letošní 12. ročník této akce bude velice zajímavý. O příštím víkendu se totiž na akci představí hned dva bombardéry B-52H Stratofortress, přičemž jeden poprvé před zraky diváků vzlétne. Vedle B-52 budou mít návštěvníci možnost shlédnout premiérovou ukázku doplňování paliva českých gripenů z americké létající cisterny KC-135. Na akci bude k vidění celkem 60 vojenských letounů. K dalším atraktivním ukázkám bude patřit například vystoupení proslulé britské akrobatické skupiny Red Arrows, francouzské předvedení dvojice nadzvukových bitevníků Mirage 2000N, italský stíhač Eurofighter Typhoon či švýcarský vrtulník Super Puma.

Dny NATO, i když nejsou festivalem jako takovým, jsou již počtvrté zapojeny do projektu Čistý festival. Cílem pořadatelů této masové akce totiž je, aby prostředí mošnovského letiště zůstalo čisté, a aby se vzniklý odpad třídil. Díky spojení Dnů NATO a Čistého festivalu přinášíme mimořádnou soutěž, díky které se pět z vás vydá 22. a 23. září jako VIP host. Díky vstupence se majitel pozvánky (která platí pro 2 osoby) vyhne problémům s parkováním – pro držitele pozvánky je připraveno VIP parkoviště přímo v areálu akce. Současně má držitel VIP vstupenky umožněn vstup do VIP zóny, odkud je nejlepší výhled na všechny ukázky vojenské, letecké a záchranářské techniky.

Soutěžní otázka zní:

Jaké zkrácené označení má bombardér, který byl v posledních letech „hlavní hvězdou“ Dnů NATO?

a) B12
b) B52
c) B152

Pět VIP vstupenek určených pro 2 osoby si rozdělí pět výherců, kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail info@cistyfestival.cz nejpozději do pondělí 17.9.2012 do 12:00 v poledne. Do předmětu e-mailu uveď NATO a ke správné odpovědi připiš jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Správná odpověď na naší otázku byla b) B52, přesný název bombardéru je B-52H Stratofortress. Pět následujících výherců získává VIP vstupy pro 2 osoby na DNY NATO V OSTRAVĚ, které se uskuteční v pátek a sobotu. Gratulujeme!

BARBORA DVOŘÁKOVÁ
JANA VALÁŠKOVÁ

ADAM ŠRUBAŘ

HELENA CARDOVÁ

TOMÁŠ PROVAZNÍK

nato2011