Čistý festival 2013: vstupenky zdarma a wi-fi na fesťácích!

Před 4 měsíci skončila jedna festivalová sezóna a za čtyři začíná další. Spousta z vás dostala pod stromek lupeny a určitě vás zajímá, jaké novinky na vás v létě čekají.

Nejdůležitější je, že Čistý festival se už pošesté vypraví na 20 českých open-air akcí, aby vám pomohl s tříděním odpadů. Po festivalových areálech postavíme desítky barevných košů a budeme se starat o to, aby byl veškerý vámi vytříděný odpad druhotně zpracován a recyklován na nové výrobky.

Samozřejmostí bude taky to, že se za plastové kelímky a další tříděný odpad přinesený na stánek Čistý festival dočkáte dárků a taky jedné skvělé novinky! Na vybraných akcích si totiž budete moci za třídění odpadu vybrat skvělou odměnu! Připojení k internetu úplně zadara! Navíc nemusíte mít s sebou svůj komp nebo mobil, protože vám naše holky půjčí tablet.

Taky jsme v nadpisu slíbili stovky vstupenek. Bez toho si asi už nikdo z vás neumí Čistý festival představit. Stejně jako v minulých letech máme už nyní připraveny lupeny, které budeme postupně sázet jednu po druhé do našich soutěží. Takže pokud už pomalu uvažuješ nad tím, na jaký festival se vypravit a nemáš po svátcích cash, tak se připoj k FACEBOOKU ČISTÝ FESTIVAL, a pravidelně checkuj, o jaké lupeny se právě hraje.

Novinek a překvapení chystáme na rok 2013 asi tak ještě desetkrát více, než se nám vejde do tohoto článku. Ale když budeš pravidelně na našem webu, neuteče ti ani jediná! Takže užívej nového roku, třiď odpady a pravidelně nás sleduj!

image foto 2013