Zažij si svůj vlastní festivalový koncert s Wohnout!

Tak to tady ještě nebylo! Díky nové aplikaci si letos zahraješ vlastní koncert s členy kapely Wohnout přímo v chillout zóně Čistý festival! Tuhle možnost budou mít návštěvníci celkem šesti Čistých festivalů! Jak se dostat na exkluzivní koncerty? Stačí na festivalech třídit odpady anebo soutěžit!

wohnout promo
Wohnouti vystoupí v recyklované podobě pro omezený počet návštěvníků festivalů Votvírák, JamRock, Rock for People, Sázavafest, Chodrockfest a Rockování přímo v chillout zóně Čistý festival. Vybraní návštěvníci koncertů si zahrají battle na bicí s bubeníkem kapely Fenkem. Navíc všichni, kdo budou mít ve smartphonu speciální Wohnoutí aplikaci, si na závěr koncertu budou moci jamovat několik skladeb přímo s kapelou. Prostě desítky z vás si letos v létě zahrají vlastní festivalový koncert s Wohnouty!

Jak se dostat na koncerty? O exkluzivní balíček dvou lupenů na Rock for People, zbrusu nového iPhonu a vstupů na recyklovaný koncert Wohnout začneme soutěžit přesně za dva měsíce s našimi mediálními partnery. Podrobnosti ještě upřesníme. Pokud se nechceš spoléhat na výhru v televizi nebo rádiu, stačí si koupit vstupenky na Votvírák, JamRock, Sázavafest, Chodrockfest a Rockování a třídit tam odpady. Na recyklované koncerty v chilout zóně Čistý festival na těchto open-airech se totiž dostane pouze ten, koho náš promoteam přistihne ve festivalových areálech třídit plasty nebo papír. Na každém festivalu budeme držet místo celkem 20 lidem, kteří si odehrají koncert s Wohnout pomocí aplikace pro operační systémy Android a iOS. Ta bude v Google Marketu a App Store k dispozici od začátku června.

Aktuální informace o startu soutěží budeme přinášet průběžně na našem webu a Facebooku ČISTÝ FESTIVAL.