Pavel Cejnar má pro Tebe vstupenky na čisté festivaly!

Letošní léto na Evropě 2 bude opět ve znamení soutěží o vstupenky na čisté festivaly. Od 3. června budete v dopoledním pořadu Afterparty s Pavlem Cejnarem soutěžit o desítky vstupenek, festivalový merch a také pětkové iPhony. Soutěže vám kromě našeho projektu ČISTÝ FESTIVAL přináší také portál SAMOSEBOU.CZ, který pro vás v novém hávu připravil spoustu her a zábavy.

Jsme moc rádi, že se Evropa 2 rozhodla společně s námi podporovat třídění odpadů na českých open-airech. Díky naší spolupráci budete již za necelý měsíc soutěžit o dárky, které do soutěží věnovaly jak české čisté festivaly, tak projekt Samosebou.cz. Chceme totiž, abyste se vydali hlavně na ty festy, které jsou čisté a kde lze třídit odpady. Nic ostatního totiž už není trendy.

První červnová várka soutěží na Evropě 2 proběhne od pondělí 3. června, kdy budeme hrát o lupeny na Votvírák a Hudbou pro UNICEF. V červnu pak budou následovat soutěže o vstupenky na Rock for People, JamRock, Letnice a Basinfirefest. Červenec bude ve znamení soutěžního šílenství. Pavel Cejnar bude totiž rozdávat lístky na Colours of Ostrava, Benátskou noc, Sázavafest, Rockfest Vysmáté léto a Přeštěnice. V srpnu se bude hrát o poslední vstupenky na festivaly Okoř, Chodrockfest a On the Road.

Samozřejmě ke vstupenkám na vybrané festivaly dostanete taky pořádnou hromadu merche a dárkových předmětů. Díky Samosebou.cz si pak dva z vás v září do školy nebo do práce ponesou zbrusu nové iPhony 5. Takže pokud posloucháte jiné rádio, tak okamžitě přelaďte na vlnu Evropy 2, kde kromě maxima muziky dostanete taky pořádný náklad dárků.

studio cejnar