Přeštěnice oznamují headlinera – italské Vanilla Sky!

Známá italská pop punková skupina Vanilla Sky bude jednou z hlavních hvězd třináctého ročníku Open Air Musicfest Přeštěnice, který se letos již počtvrté zapojuje do našeho projektu Čistý festival.

Skupina, která nedávno vypustila do světa své další album s příznačným názvem The Band Not The Movie, se do podvědomí dostala díky cover verzi skladby Umbrella od zpěvačky Rihanny. Mimochodem tento kousek si na youtube.com přehrálo již přes devatenáct milionů uživatelů! Vanilla Sky slaví deset let trvání a za tu dobu získala slušné renomé na evropské hudební scéně. Na novém albu skupina opustila rodnou italštinu a nabízí kvalitně vystavěné věci jako například lahůdku Slow Motion End nebo Ten Years. „Milujeme vaši zem, české fanoušky a vaše pivo,“ nechala se slyšet kapela, když v Přeštěnici vystoupila před dvěma roky. Byl to tenkrát jeden z vrcholů festivalu a tak můžeme doufat, že se historie v tomto případě bude opakovat!

V programu festivalu, který se letos odehraje celkem na šesti scénách, vystoupí mimo jiné David Koller, Krucipüsk, Pipes and Pints, Prago Union, Michal Hrůza, Wohnout nebo Blue Effect. Ze zahraničních interpretů vystoupí rakouská skupina Kontrust, němečtí GFF a také taneční skupina IYASA z africké Zimbabwe. Vstupenky se prodávají v sítích Ticket Art, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Cena permanentky je 590 Kč, parta vstupenky vyjde na 490 Kč, jednodenní vstupenky začínají na částce 100 Kč.

logo prestenice2013