Vydej se na Votvírák jako VIP!

Venku voní stromy, sluníčko rozzářilo barevné kontejnery na tříděný odpad a nekompromisně se nám přiblížila festivalová sezóna. Tu již tradičně „votevře“ festival Votvírák o víkendu od 14. do 16. června. My vás na tento festival dostaneme zadarmo a jednoho výherce dokonce jako VIP hosta!

Čistý festival již tradičně podporuje třídění odpadů na českých festivalech. Protože chceme, abyste se vydávali především na ty akce, kde je čisto, a kde se třídí odpady, připravujeme již třetím rokem soutěže o vstupenky na čisté festivaly. V letošním roce budeme soutěžit o téměř 300 vstupenek a 12 smartphonů!

Dnešní úvodní soutěž se týká festivalu Votvírák, na který máme pro jednoho výherce připraveny 2 VIP vstupenky a pro druhého výherce dvě běžné permanentky. Již od února probíhal na našich stránkách seriál Seznamka, který představoval vychytávky jednotlivých čistých festivalů. Právě v dílu z 11. února, věnovaném Votvíráku, najdete správnou odpověď na dnešní otázku.

Soutěžní otázka zní:

Kolik plastových kelímků vytřídili návštěvníci Votvíráku za poslední 2 roky?

a) 25 000
b) 50 000
c) více než 100 000

2 VIP vstupenky a 2 běžné permanentky na festival Votvírák si rozdělí 2 výherci, kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail info@cistyfestival.cz nejpozději do pátku 24.5.2013 do 12:00 v poledne. Do předmětu e-mailu uveď VIP VOTVÍRÁK a ke správné odpovědi připiš jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku.

chinaski votvirakVloni to na Votvíráku rozjeli Chinaski, letos budou headlinery Kryštof