Soutěžíme o vstupenky na moravské festivaly!

V červnu se můžete vydat na Moravu na dva příjemné rodinné festivaly. Jedním z nich jsou Letnice – obnovený festival, na kterém před rokem 1989 vystupovaly takové legendy tehdejší doby, jako Jiří Schelinger nebo Věra Špinarová. Vedle toho tišnovský Hudbou pro Unicef láká na skvělý program a také na charitativní podporu organizace OSN, která pomáhá na celém světě dětem v nouzi.

Hudbou pro UNICEF odstartuje v Tišnově nedaleko Brna už v pátek 14.6. ve čtyři hodiny odpoledne. Těšit se můžete na Jana Budaře, Charlie Straight, v sobotu odpoledne a večer pak vystoupí Dan Bárta, Petr Bende, Jaroslav Uhlíř, Katarína Knechtová, Toxique a Mandrage. Skvělý zážitek slibuje také koncert souboru pražského Jedličkova ústavu The Tap Tap od 13:30.

Budišovské Letnice se odehrají o týden později, v pátek a sobotu 21. a 22. června, v Budišově nad Budišovkou nedaleko Opavy. Ty lákají na Mňágu a Žďorp, Vladimíra Mišíka, polské Crystal Viper, ale také na nehudební program. Atraktivní budou rozhodně řezbářské soutěže nebo historické motocykly.

Jak už to tak bývá, tak díky Čistému festivalu se dva výherci vydají na uvedené festivaly zdarma, jeden dokonce stylově v čepici a tričku Budišovských Letnic. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Soutěžní otázka zní:

Kolik kilometrů je to z Tišnova do Budišova nad Budišovkou nejrychlejší cestou podle plánovače tras na Google maps?

a) 152 km
b) 252 km
c) 352 km

2 dvoudenní vstupenky na Hudbou pro UNICEF a 2 dvoudenní vstupenky na festival Budišovské Letnice, k tomu kšiltovku a triko festivalu si rozdělí dva výherci, kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na e-mail info@cistyfestival.cz nejpozději do pátku 31.5.2013 do 12:00 v poledne. Do předmětu e-mailu uveď MORAVSKÉ FESTIVALY a ke správné odpovědi připiš jméno, pod kterým jsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku.

Vyhlášení vítězů:

Správná odpověď na naší otázku byla a) 152 km. 2 vstupenky na Budišovské Letnice získává Petra Mračná z Bolatic, dvě vstupenky na Hudbou pro UNICEF získává Tomáš Trochta z Třebíče. Ke vstupenkám navíc přidáváme stylové oblečení z kolekce Budišovských Letnic. Oběma výhercům GRATULUJEME a výhru posíláme poštou! Další soutěž přineseme na našich stránkách už v pondělí 3. června.

image letnice hpu