Vyberte si z pěti soutěží!

To tady ještě nebylo! Čistý festival se vás rozhodl tento týden doslova velkolepě pozvat na akce, které třídí odpady! V tento okamžik můžete s Čistým festivalem hrát o celkem 50 vstupenek a 3 telefony! Stačí si jen vybrat jednu z pěti soutěží!

Přímo na našich stránkách můžete až do pondělí hrát o vstupenky na Rock for People, Jamrock, Votvírák, partner passy United Islands a dárky Sweetsen festu. K tomu všemu přidáváme navrch smartphone Samsung Galaxy. Do soutěže se můžete zapojit PŘÍMO TADY.

Celý týden probíhají soutěže o vstupenky na červnové festivaly a spoustu dárků v show Pavla Cejnara na EVROPĚ 2. Soutěžní otázka je tento týden opravdu jednoduchá a kromě lístků na Votvírák a Hudbou pro UNICEF je cenou také iPhone 5, který věnoval portál Samosebou.cz. Soutěžit můžeš taky přímo na internetu, když klikneš na EVROPA2.CZ.

Za jednoduché soutěžní otázky můžete dostat vstupenky na Votvírák a Hudbou pro UNICEF taky na Musicserveru, který je už čtvrtým rokem partnerem třídění odpadů na čistých festivalech. Pokud jste spíše fanoušci poslechu hudby, vydejte se vyzkoušet čtvrtou soutěž na BANDZONE.CZ. Vstupenky na červnové festivaly tam můžete získat za správnou odpověď na otázku „Jak se jmenují místa, kde mohou návštěvníci třídit odpad za odměny?“.

Už od pondělka můžete soutěžit v odpoledním pořadu Mixxer, který můžete sledovat ve vysílání Óčka každý všední den od 14:30. Celý týden se hraje o lístky na Votvírák, JamRock, Budišovské Letnice, Hudbou pro UNICEF a Basinfirefest. Dva VIP passy do soutěží věnoval také festival United Islands, cédéčka, čepice a trička rozdá Sweetsen fest. Kromě vstupenek budete vyhrávat taky další festivalový merch, například spodní prádlo, zapalovače a jiné praktické dárky. V pátek pak bude vylosován jeden výherce, který si odnese smartphone Samsung Galaxy, který do soutěží věnoval zábavný portál Samosebou.cz.

ticket