Vyhlášení soutěže: Máme pro vás 4 vstupenky na Colours

Čtyři vstupenky na Colours of Ostrava rozdáme v naší aktuální soutěži. Vítězové se vydají na originální festival, který spojuje unikátní industriální Dolní Vítkovice se světovými hudebními hvězdami.

S Čistým festivalem se do Ostravy vydáváme již popáté třídit odpady. Kromě našeho skvělého stánku s chilloutovým posezením na recyklované trávě, s tablety a wifi připojením si užijete na Colours of Ostrava také skvělou show našich popelnicových bubeníků Recyklas. V areálu pak najdete celkem 10 míst s barevnými koši, kde budete moci třídit odpady. Díky našemu projektu tak budou Colours čistější a taky zábavnější.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Čtyři celofestivalové vstupenky na Colours of Ostrava si rozdělí celkem čtyři vylosovaní fanoušci naší stránky Čistý festival na Facebooku, kteří nám do půlnoci neděle 7. července na e-mail soutez@cistyfestival.cz pošlou jméno, pod kterým jsou fanoušky právě naší facebookové stránky. Být fanouškem stránky Čistý festival na Facebooku znamená označit jí jako TO SE MI LÍBÍ. Do předmětu e-mailu nezapomeňte uvést heslo, které je COLOURS BUDOU ZÁBAVNĚJŠÍ.

VÍTĚZŮM SOUTĚŽE Z ŘAD NAŠICH FACEBOOKOVÝCH FANOUŠKŮ GRATULUJEME!

Jarka Tučná, Bílovice nad Svitavou
Jarmila Moťková, Hvozd
Adam Walach, Český Těšín
Irena Rákosová, Kamenné Žehrovice

COLOURS2012-IMAGE