Vyhlášení soutěže: Na Benátskou noc s Čistým festivalem

Benátská noc se po loňské úspěšné premiéře pod Ještědem chystá na neméně skvělou reprízu. Na letošní 21. ročník se můžete vydat společně s Čistým festivalem. Pro čtyři fanoušky Čistého festivalu na Facebooku totiž máme připraveny vstupenky!

Benátská noc je tradiční festival, který si dlouholetí návštěvníci neodmyslitelně spojili s Malou Skálou. Proto v minulém roce všichni s napětím očekávali, jak se povede přesun do areálu Vesec na okraji Liberce. Premiéra v novém prostředí pod Ještědem byla skutečně skvělá. V letošním roce chtějí pořadatelé potvrdit výšku nastavené laťky a slibují lákavý program.

Čtvrteční večírek pro nedočkavé a celý festival Benátská noc letos zahájí mimořádný koncert. 25. července vystoupí na Benátské noci Meky Žbirka společně se symfonickým orchestrem. V průběhu víkendového programu se pak představí finští Nightwish a Sunrise Avenue, z britských ostrovů dorazí James, z německa N.O.H.A., ze Švédska pak přijedou legendární Sabaton. Z domácích luhů a hájů na Benátské noci zahrají Monkey Business, Iné Kafe, Peter Bič Project nebo David Koller.

Zajímavý program jsme pro vás připravili také na stánku Čistý festival. V pátek zde proběhne beseda o třídění odpadů s Vojtou z kapely Pipes and Pints, v sobotu večer se pak můžete setkat s Pavlem Cejnarem, moderátorem Evropy 2 a pořadu Jak se staví sen na Primě. Skvělou zábavu ve festivalovém areálu připraví také show bubeníků Recyklas, kteří letos podporují Čistý festival na 18 festivalech.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE:

Protože si moc vážíme vás všech, kteří fandí projektu Čistý festival, rozhodli jsme se tuto soutěž uspořádat výhradně pro naše fanoušky na Facebooku. Čtyři celofestivalové vstupenky na Benátskou noc si rozdělí celkem čtyři vylosovaní fanoušci naší stránky Čistý festival na Facebooku, kteří nám do pátku 12.7.2013 do 12:00 na e-mail soutez@cistyfestival.cz pošlou jméno, pod kterým jsou fanoušky právě naší facebookové stránky. Být fanouškem stránky Čistý festival na Facebooku znamená označit jí jako TO SE MI LÍBÍ. Do předmětu e-mailu nezapomeňte uvést heslo, které je CHCI NA BENÁTSKOU!

Ze stovek došlých e-mailů jsme vylosovali tyto 4 výherce, kterým zasíláme po jedné vstupence na Benátskou noc. Gratulujeme!

Monika Mončeková – Litoměřice

Michal Brunclík – Hlušice

Kateřina Roller – Lanškroun
Miroslav Jirásek – Hradec Králové

foto2

Na Benátské noci budeme počtvrté třídit odpady!