Vyhlášení soutěže: Máme pro vás osm výletů na Sázavu a Okoř

Prázdniny jsou ideálním časem výletů do českých luhů a hájů. Například Okoř nebo Sázava, to jsou místa, která stojí za to navštívit. A co takové festivaly Okoř a Sázavafest? Čistý festival má pro vás celkem 8 vstupenek, tedy osm skvělých výletů na tato nádherná místa.

Na úplném začátku srpna, od čtvrtku do soboty (1.8-3.8.), se ve Světlé nad Sázavou uskuteční další ročník Sázavafestu. Na světě byste asi marně hledali festival, který se během třinácti ročníků čtyřikrát stěhoval. Takže pokud náhodou vyhrajete vstupenky, tak si nekupujte jízdenky do Benešova. Ve Světlé nad Sázavou na vás čeká příjemné prostředí zámeckého lesoparku, kde si budete moci užít spoustu stínu. A co se bude odehrávat na čtyřech pódiích?

Tak za prvé. Festival bude opět multižánrový. Proto nebude chybět tradiční taneční hala, kterou bude produkovat taneční label Dance Mania. Sázavafest taky nezklame příznivce tradičních festivalových českých a slovenských kapel. Na festivalu nebudou chybět Kryštof, Tata Bojs, No Name, Visací zámek, UDG, Vypsaná fixa, Mandrage a spousta dalších kapel, včetně britských Hadouken a Monarchy, nebo australských Dub FX.

Tradiční jednodenní festival pod hradem Okoř nabídne 17. srpna výhercům naší soutěže českou a slovenskou klasiku. Nebudou chybět letošní festivalové stálice v podání Kryštofů, Tomáše Kluse, Meky Žbirky nebo Tomáše Kluse. Méně se na letošních festivalech setkáte s takovými Nightwork, Okoř je však výjimkou. V podhradí totiž vystoupí také tato parta.

Vyhlášení vítězů soutěže:

Správná odpověď na soutěžní otázku:

Kde se doposud ještě nekonal Sázavafest?

a) Benešov
b) Kácov
c) Okoř

Byla c) OKOŘ.

2 + 2 celofestivalové vstupenky na Sázavafest VYHRÁVAJÍ:

Marie Rohošková – Praha
Michal Nebyla – Moravský Žižkov

2 + 2 celofestivalové vstupenky na festival Okoř VYHRÁVAJÍ:

Markéta Heinrichová – Telnice u Brna
Martina Vaňková – Praha

GRATULUJEME!

vypsanafixa
Vypsaná fixa nebude chybět na obou festivalech