Naše chillout zóna bude hostit Vojtu z Pipes and Pints

Čistý festival, to je spousta zábavy a recyklace. Proto jsme se v letošním roce rozhodli spojit s projektem Concesious Rebels, jehož zakladatelem je Vojta Kalina z kapely Pipes and Pints. Pro návštěvníky Colours of Ostrava a Benátské noci jsme připravili ve spolupráci se „Zodpovědnými rebely“ velice zajímavé besedy o spokojeném životě spojeném s tříděním odpadů.

Besed se kromě Vojty zúčastní Josef Mojžíš a Martin Lochovský, odborníci na třídění a recyklaci odpadů z autorizované obalové společnosti EKO-KOM. Ta pro vás Čistý festival již šestým rokem připravuje. Vojta a oba odborníci jsou připraveni s vámi diskutovat o všem, co souvisí s tříděním a druhotným využitím odpadů. Setkání v naší chilloutové zóně se povedou v pohodovém duchu, takže si můžete přibrat nějakou tu deku nebo nápoj.

První beseda se uskuteční na festivalu Colours of Ostrava v pátek 19.července od 19:00 v chillout zóně Čistý festival. Pipes and Pints předtím zahrají v 15:30 na Arcelor Mittal Stage. Druhou besedu můžete navštívit taktéž v naší chillout zóně na Benátské noci v pátek 26.července od 17:30. Na Pipes and Pints se zde můžete těšit již v 15:05 na Gambrinus stage.

Pokud ještě nejste přesvědčeni, že se stavíte, koukněte na Vojtovu osobní pozvánku. A pokud jste se právě rozhodli, že dorazíte, potvrďte nám to v události na Facebooku Čistý festival.

PŘEHRAJ SI OSOBNÍ POZVÁNKU VOJTY Z PIPES AND PINTS:
vojtakalina