Sázavafest je tady! A to pořádně recyklovaný!

Samosebou.cz je jedním z partnerů letošního Sázavafestu. Díky tomu se můžeš tuto sobotu v chillout zóně Čistý festival osobně seznámit s chlapci z Tatabojs. A možná bude čas taky na pikantní otázky. Pokud se raději bavíš pod pódii, nenech si ujít našlapaný program Samosebou stage!

Letošní ročník čistých festivalů přináší recyklačně zábavný portál Samosebou.cz Díky tomu na letních akcích nechybí barevné koše na třídění odpadů a recyklace je ještě více zábavnější. Jiný nebude Sázavafest, který startuje ve Světlé nad Sázavou právě dnes. A potrvá až do sobotní noci.

tatabojs samosebou

Jak se recykluje hudba, to předvedli Tatabojs se skladbou Pěšáci. Právě o třídění odpadů, autogramech a dalších pikantních záležitostech si nimi můžeš pokecat na Sázavafestu v naší chillout zóně Čistý festival v sobotu od 20:30 hodin. Místa máme dost pro všechny, takže si stačí jen pořádně umýt záda, paže a jiné části těla, aby se podpisy Mardoši a spol. pořádně vyjímaly.

Samosebou.cz bude mít na Sázavafestu taky vlastní stage, na které se během tří dnů představí celkem 21 učinkujících. Z kapel doporučujeme především talentované kapely Lola běží, The Snuff nebo Last Time. Takže pokud tě už nebaví prázdninová nuda, sedni na jakýkoliv dopravní prostředek, a vydej se ještě dnes do malebného Posázaví.