Chodrockfest bude poprvé třídit odpady

Již třetí ročník hudebního festivalu Chodrockfest čeká o tomto víkendu západočeskou metropoli Chodska – Domažlice. Termín připadá opět na populární domažlické Chodské slavnosti a Vavřineckou pouť.

Účinkující se představí na dvou scénách, a to ve velmi originálním festivalovém areálu. Tím je jezdecký areál TJ Start Domažlice. Festival se tak odehrává na velkých terasovitých písčitých plochách, v zajímavě členitém terénu s dostatkem stínu i místa pro odpočinek. Právě díky tomu se řada návštěvníků vrací.

V čem bude letošní ročník nový? Pořadatelé slíbili, že po dvou programově podobných ročnících se pokusí zaujmout vystupujícími interprety. Třetí ročník tak čeká zcela jiný program, který bude ve znamení předních českých hudebních skupin. A nejen těch! Ze sousedního Slovenska přijedou populární No Name. Kromě nich bude jistou hvězdou akce v současnosti velmi populární Kryštof v čele s Richardem Krajčem. Kryštof po roce pauzírování a práce na novém CD opět koncertuje a vypadá to na velkou show ve znamení vyprodaných koncertů.

Během dvoudenního festivalu se představí také plzeňští Mandrage a zcela jistě zazní hitovky nejen z jejich posledního CD “Moje krevní skupina”. Již po druhé dorazí na festival Márdiho Vypsaná fixa a letos premiérově také punkový Wohnout! Příznivci tvrdší muziky si jistě přijdou na svém s Arakainem, či Krucipüskem.

Festival bude letos poprvé zařazen do našeho projektu Čistý festival. Třídit odpady tedy budou návštěvníci jak na stánku Čistý festival za odměny, tak do barevných košů, které budou rozmístěné po celém festivalovém areálu. Veškerý tříděný odpad bude po skončení festivalu dotříděn a druhotně zpracován.

Na Chodrockfestu nebude chybět Vypsaná fixa
vypsanafixa