V soutěži o smartphone vede třídící červený trpaslík

Hitem letošních prázdnin je naše fotosoutěž, ve které hlasujete o nejlepší fotku z čistých festivalů. V našich fotogaleriích ze Sázavafestu, Benátské noci, Colours of Ostrava, Rock for People a Votvíráku najdete přes 150 fotografií, na kterých se můžete najít a vyhrát smartphone.

O vedení v naší soutěži se strhla mela mezi třídícím červeným trpaslíkem (všimněte si trička) ze Sázavafestu s 355 hlasy a kotlem z Benátské noci s 309 hlasy. Následuje je se značným odstupem pár z Colours of Ostrava s 83 hlasy a další pár z Benátské noci s 52 hlasy. Hlasovat můžete až do konce prázdnin, takže o vítězi smartphone Samsung Galaxy, který věnoval recyklačně-zábavný portál Samosebou.cz, není zdaleka rozhodnuto. Zkuste si projet naše galerie a třeba zjistite, že jste na jedné z fotek. Pak už stačí jen dát vědět přátelům a mobil je skoro doma.

Průběžné první místo drží červený trpaslík ze Sázavafestu
cervenytrpaslik

Z druhého místa se dotahuje týpek vpravo v kotli
bnkotel

Tenhle pár z Colours je zatím v soutěži třetí
parcolours

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Smartphone Samsung Galaxy zašleme v pondělí 2. září 2013 tomu, kdo se najde a označí na fotce (funkce Označit fotku) v jedné z pěti facebookových galerii z letošních ročníků festivalů Votvírák, Rock for People, Colours of Ostrava, Benátská noc a Sázavafest na fotce a získá u této fotografie od svých přátel a návštěvníků Facebooku nejvíce likes (funkce hodnocení To se mi líbí). Pokud bude na fotce více označeno více lidí, budeme z nich výherce losovat. Soutěž je společná pro všech 5 fotogalerií.