Wohnouti podpoří na turné třídění odpadů

Recyklačně zábavný portál Samosebou.cz se již podruhé rozhodl podpořit talentované kapely vydáním výběru Ekompilace. Právě při příležitosti vydání nové desky se uskuteční turné, v rámci kterého společně s mladými kapelami pro návštěvníky zdarma zahrají Wohnout.

Netradiční jsou také místa konání. Ekompilace totiž bude představena výhradně v menších městech. První koncert proběhne již tuto neděli v Černé v Pošumaví na břehu Lipna. Mladé kapely se společně s Wohnouty dále představí 29. srpna v Sokolově, v Moravských Budějovicích 13. září., Bystřici nad Pernštejnem 20. září, Šternberku 27. září a poslední koncert bude 28. září v Petrovicích u Sedlčan. Na všechny tyto koncerty je vstup zdarma a každý, kdo svou návštěvou podpoří třídění odpadů, dostane nové CD EKOMPILACE 2013. Přímo na místě budou probíhat soutěže o zajímavé ceny a díky tomu, že se celá akce koná na podporu třídění odpadu, se všichni dozvíme, jak to s tím tříděním opravdu je.

Podporovat projekt EKOMPILACE a tudíž i třídění a recyklaci odpadu pojedou s Wohnoutama i další kapely, například Mother’s Angels, X left to die, Lola běží, The Travellers, Atd, Madame Butterfly, Last Time, Sirkyskon, Koblížci, Eternal Fire, The Snuff, Jakobič a Kyanid. Koncerty zpestří také důvěrně známá show bubeníků Recyklas, kteří stejěn jako na čistých festivalech zahrají na barevné kontejnery.

PROGRAM TURNÉ

ekompilace2013