On the Road o víkendu zakončí prázdniny

Pokud chcete stylově zakončit prázdniny, vyrazte se stanem do kempu U Čochtana v Lázních Bohdaneč, kde Vypsaná fixa pořádá svůj vlastní festival On the Road. Tenhle Čistý festival se letos koná už podeváté a Fixa k němu letos dokonce složila hymnu!

Po páteční rozjezdu se mohou všichni těšit na nabitý sobotní program. Na pódiu se objeví Jiří Schmitzer, Sto zvířat, Znouzectnost, ČokoVoko, Chiki liki tu¬a a domácí Vypsaná fiXa. Márdi o festivalu říká, že je malý, ale náš. A dále připomíná, že se fesťák koná na skvělém místě, kde stojí za to zakončit prázdniny. Navíc výtěžek ze vstupného ve výši 250 korun v předprodejiza oba dny nebo 150 korun na místě za jeden den putuje na charitativní účely.

Pokud jste již odrostlí a máte doma ratolesti, můžete je bez obav vzít s sebou. Pro děti pořadatelé připravili vystoupení kapel Mixle v Pixle, Pískomil se vrací či Cirkusárium Jany Hubky Vanýskové. Dětský program bude probíhat již od dopoledne, v odpoledních hodinách pak bude zahájen hlavní program. Samozřejmě, že během celého festivalu můžete s Čistým festivalem třídit odpady, zábavně-recyklační portál Samosebou.cz pak pro návštěvníky navíc připravil skvělou wifi zónu a vystoupení kontejnerových bubeníků Recyklas.

A jak vypadá slibovaná hymna festivalu od Vypsané fixy? Klikněte a koukněte na video:

ONTHEROADVIDEO