Prázdninová fotosoutěž o smartphone má vítěze!

Hitem mezi soutěžemi, ve kterých jsme rozdávali stovky vstupenek na letní festivaly a hromadu smartphonů, se stala naše „lajkovací“ soutěž z fototogalerií z festivalů Votvírák, Rock for People, Colours of Ostrava, Benátská noc a Sázavafest.

Stovky z vás dávaly statut „To se mi líbí“ snímkům našeho fotografa Davida Volného, který po celé léto objížděl open-airy, aby do našich fotogalerií vybral ty nejlepší snímky. Spousta z vás se na fotkách našla a tak se zapojila do naší soutěže o smartphone Samsung Galaxy. V naší soutěži šlo o to, aby jste se na snímku našli a pak právě v galerii na stránce Čistý festival na Facebooku obdrželi u své fotky nejvíce hodnocení „To se mi líbí.“

V srpnu se rozpoutala velká „lajkovací“ mela, ve které se o prvenství v soutěži přetahovaly dvě fotografie ze Sázavafestu a Benátské noci. Smartphone Samsung, který věnoval portál Samosebou.cz, nakonec posíláme Jirkovi Vágenknechtovi. Ten se našel na fotce kotle z Benátské noci a získal 587 likes. Na druhém místě po statečném „se mi líbí“ boji skončil s 499 likes třídící červený trpaslík Honza Babický. Ostatní snímky získaly méně než 100 likes.

I když většině z vás dnes začala škola a navíc jste v této soutěži nevyhráli, tak nezoufejte. Léto ještě nekončí a před námi jsou ještě dvě akce zařazené mezi čisté festivaly. Třeba hned v pátek se můžete vydat do Žatce na tradiční Dočesnou, kde kromě spousty kapel můžete ochutnat také desítky různých druhů piva.

Vítězem soutěže je borec v první řadě vpravo
kotelbenatska

Druhé místo po boji obsadil červený trpaslík
cervenytrpaslik