První možnost zahrát si vlastní koncert s Wohnout máte na Votvíráku!

Třídění odpadů na Votvíráku se značkou ČISTÝ FESTIVAL má za pět let pevně vybudovanou tradici. Kromě recyklace tradičních plastů, papíru nebo skla se letos návštěvníci dočkají recyklace kapely Wohnout. Votvírák startuje už za měsíc!

 

wohnout web
Kapela Wohnout se rozhodla v letošním roce ve spolupráci se zábavným portálem Samosebou.cz recyklovat své koncertní vystoupení na celkem šesti festivalech. Na Votvíráku se odehraje první z nich. Kromě obvyklého koncertního setu na pódiu bude mít několik desítek fanoušků exkluzivní příležitost zahrát si svůj vlastní koncert s touto kapelou v Chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL. Tuto možnost budou mít i v případě, že neovládají žádný hudební nástroj. Stačí vlastnit chytrý telefon nebo tablet se speciální aplikací, pomocí které doprovodí kapelu Wohnout na bicí.

Exkluzivní šanci zahrát si na prvním z šesti vlastních koncertů s Wohnout získají ti návštěvníci Votvíráku, které tým projektu Čistý festival přistihne třídit odpady do speciálních barevných košů ve festivalovém areálu. Tito vybraní návštěvníci Votvíráku přistižení při třídění odpadů získají vstupenku ve formě speciální papírové pásky.

V sobotu večer si pak společně zahrají speciální hodinový set s kapelou. Na úvod proběhne škola hry na bicí s bubeníkem kapely Fenkem. Potom si největší odvážlivci mohou vyzkoušet bicí battle proti Fenkovi o wohnoutí ceny. A nakonec programu si každý, kdo budou mít ve své chytrém telefonu speciální Wohnout aplikaci, zahrají několik skladeb přímo s kapelou.Speciální Wohnout aplikace bude k dispozici ke stažení již od června na App Store a Google Market, díky speciálního vysílače jí bude možné nezávisle na signálu stáhnout do mobilu také přímo v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL.

WOHNOUT RECYCLING JAM vol. 1
CHILLOUT ZÓNA ČISTÝ FESTIVAL
VOTVÍRÁK 14.6.2014 od 21:00