VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ SOUTĚŽE: Vyhrajte vlastní koncert s Wohnout na Rock for People

Kapela Wohnout se rozhodla v letošním roce ve spolupráci se zábavným portálem Samosebou.cz a projektem Čistý festival recyklovat své koncertní vystoupení na Rock for People. Dva výherci naší soutěže a dva jejich přátelé budou mít jedinečnou příležitost zahrát si svůj vlastní koncert s touto kapelou v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL. Tuto možnost budou mít i v případě, že neovládají žádný hudební nástroj. Stačí vlastnit chytrý telefon nebo tablet se speciální aplikací, pomocí které doprovodí kapelu Wohnout na bicí.

Wohnout CF promo
Exkluzivní šanci zahrát si vlastní koncert s Wohnout získají dva výherci naší soutěže. Těm přidáme ke vstupenkám navrch chytrý telefon Samsung Galaxy Young s naistalovanou aplikací Bubeník Wohnout.  3. července v 17 hodin odpoledne si pak na festivalu Rock for People zahrají speciální hodinový set s kapelou. Na úvod proběhne škola hry na bicí s bubeníkem kapely Fenkem. Potom si největší odvážlivci mohou vyzkoušet bicí battle proti Fenkovi o wohnoutí ceny. A nakonec programu si všichni, kdo budou mít ve své chytrém telefonu speciální Wohnout aplikaci, zahrají několik skladeb přímo s kapelou.

VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ SOUTĚŽE

 

Na soutěžní otázku Co zajišťuje projekt ČISTÝ FESTIVAL na českých letních festivalech? jste odpovědeli správně téměř všichni ODPOVĚĎ B, tedy že projekt ČISTÝ FESTIVAL zajišťuje třídění a recyklaci odpadů.

Vylosovaným výhercům gratulujeme:

DANA GORCOVÁ (KONICE)
TOMÁŠ KUBEŠ (MĚČÍN)

Oběma zasíláme výherní balíčky obsahující

 

– 2 vstupenky na festival Rock for People
– 2 vouchery na Wohnout Recycling Jam na Rock for People
– 1 smartphone Samsung se speciální aplikací Bubeník Wohnout