Čistý festival Zámostí začne za týden – vyhrajte vstupenky

Poprvé za sedm let se s čistým festivalem vydáváme na Vysočinu. Přesněji na festival Zámostí do Třebíče. Tento dvoudenní hudební a kulturní festival se koná na úžasné louce na břehu řeky Jihlavy přímo v centru města. Pokud vás lákají tyto klidné festivaly s atraktivním programem, máme pár tipů, jak vyhrát vstupenky.

vypsanafixaNa festivalu Zámostí nebude chybět Vypsaná fixa

Je již tradicí, že Čistý festival láká hudební fanoušky na ty české festivaly, které třídí odpady. Díky tomu máme každý rok k dispozici vstupenky, které celé léto rozdáváme stovkám výhercům v celé České republice a na Slovensku. Tak letos díky zábavnému portálu Samosebou.cz přidáváme ke vstupenkám hromadu chytrých telefonů Samsung. Jak se ale dostat na první letošní čistý festival Zámostí? Stačí se zapojit do jedné z mnoha soutěží, které jsme připravili ve spolupráci s našimi mediálními partnery.

Hudební televize Óčko

Každý den v tomto týdnu běží soutěže s Čistým festivalem v odpoledním pořadu Mixxxer show. Takže pokud rádi soutěžíte se zapnutou televizi, přepněte dnes v 14:30 na TV Óčko.

Evropa 2

Příští týden bude rozdávat vstupenky na Zámostí Pavel Cejnar v dopolední show Afterparty. Pokud chcete vyhrát jednu z pěti vstupenek a vydat se na třebíčský festival, zapněte si Evropou 2 v pondělí, úterý a ve středu od 9 hodin.

iDnes.cz a Aktualne.cz

Pokud se vám nechce vstávat od internetu, můžete zabrousit do kulturních rubrik Aktualne.cz a iDnes.cz. Tam probíhají až do neděle dvě soutěže, ve kterých se kromě čtyř vstupenek na Zámostí hraje o dva smartphone Samsung Galaxy Young a dalších čtyřicet vstupenek na čisté festivaly Rock for People, Votvírák, JamRock, Přeštěnice, Hudbou pro UNICEF a Budišovské Letnice.

Jaké bude Zámostí 2014?

 

Tento dvoudenní festival, který se uskuteční od pátku 6. června do soboty 7. června není jen o hudbě. I když je fakt, že na dvou hlavních pódiích čeká návštěvníky celkem nabitý hudební program. Za dva dny si můžete poslechnout spoustu neokoukaných českých interpretů jako Zrní, Mucha, Vladimír 518 nebo Lola běží. Z obvyklých festivalových kapel se představí například Vypsaná fixa. V rámci programu můžete navštívit filmový klub, ve kterém na diváky čekají tři klubové filmy. A hlavně se vstupenkou můžete ve volném čase obejít všechny významné třebíčské památky zařazené na seznam kulturního dědictví UNESCO. Více informací najdete na stránkách festivalu www.zamosti.cz