Za třídění odpadů na festivalech rozdáváme dárky

Třídění odpadů na čistých festivalech je spjato se spoustou odměn. Za sedm let jsme návštěvníkům rozdali téměř čtyřicet tisíc piv a přes sto tisíc dárků z recyklovaných materiálů. Na letošní rok jsme pro vás, kteří budete třídit odpady, znovu připravili spoustu krásných odměn včetně jednoho exkluzivního – recyklovaných koncertů Wohnout. Třídění odpadů totiž přináší více zábavy!
 

wohnout web

Hlavní odměnou za třídění odpadů bude vlastní koncert s Wohnout

Jak bude odměňování za třídění odpadů na akcích se značkou ČISTÝ FESTIVAL probíhat? Stačí přinést deset, dvacet nebo třicet plastů / papírů přímo na stánek Čistý festival. Tam je lze vyměnit za stírací los. A každý los vyhrává pěkný dárek! Celkem máme připraveno devět různých odměn.  A každá z nich je pěkně cool. Na festivalech určitě oceníte plážové pantofle, špunty do uší, klobouky nebo šátky. Připraveny máme ale také dárky z tříděných odpadů. Takový nafukovací míč vyrobený z recyklovaných plastů nebo propisku či zrcátku v obalu z recyklovaných papírů.

 

Tradiční odměnu máme připravenu také pro žíznivé fanoušky festivalové zábavy. Třicet tříděných kusů plastů, například pivních kelímků, odměňujeme speciálním žetonem na jedno pivo zdarma!

Pokud budete třídit odpady do speciálních košů ve festivalových areálech, můžete získat další odměnu. A to pořádnou! Na festivalech Votvírák, JamRock, Rock for People, Colours of Ostrava, Sázavafest a Dočesná bude náš tým rozdávat všem, které přistihne třídit odpady do speciálních košů, vstupenky na exkluzivní Wohnout Recycling Jam. V podstatě si tak díky třídění odpadu budete moci zahrát svůj vlastní koncert s živou kapelou Wohnout pomocí speciální aplikace přímo v chillout zóně Čistý festival. Více informací o speciálních recyklovaných koncertech s Wohnout najdete TADY.