Čistý festival pro vás otevírá Votvírák zdarma

Za týden se v Milovicích oficiálně otevře festivalová sezóna. Postará se o to festival Votvírák, který je již popáté součástí seriálu festivalů, na kterých můžete třídit odpady. Protože chceme, aby jste všichni třídili co nejvíce, dostaneme vás díky našim soutěžím na Votvírák zdarma. Podívejte se, se kterými partnery projektu Čistý festival můžete tento týden vyhrávat vstupenky.

 

chinaski votvirak

Na Votvíráku se představí šedesát interpretů, mezi nimi Chinaski

Evropa 2

Ve čtvrtek dopoledne bude vstupenky na Votvírák rozdávat Pavel Cejnar ve své show Afterparty. Pokud chcete vyhrát jednu ze tří  vstupenek a vydat se za týden do Milovic, zapněte si Evropu 2 ráno od devíti hodin.

Musicserver

Celý týden až do neděle soutěžíme o dvě vstupenky na Votvírák na největším českém hudebním serveru. V soutěžním kvízu můžete vyhrát lupeny také na ostatní čisté festivaly JamRock, Přeštěnice, Budišovské Letnice a Hudbou pro UNICEF.

Jaký bude Votvírák 2014?

Na letišti v Milovicích opět vyroste několik obřích scén, na kterých se vystřídá to nejlepší z české a slovenské scény. Od pátku 13. června až do nedělního brzkého rána se můžete těšit na tři scény, kde vystoupí šest desítek interpretů. Na hip hopové scéně to budou třeba James Cole, Rytmus, Majk Spirit nebo Prago Union.

Velice pestrý bude program na dvou hlavních scénách. Jeden příklad z pátečního programu mluví za všechny. Punk rockovou Vypsanou fixu vystřídá punkový Visací zámek, po nich přijde na řadu popová Věra Špinarová, kterou nahradí hard rockoví Škwor. Dramaturgický mainstream chystá pro návštěvníky první scéna. Jedno z mnoha desítek letošních festivalových vystoupení tam mají připraveno například Chinaski, No Name, Tata Bojs, Divokej Bill nebo Mandrage.

Votvírák zažije ale ještě jednu unikátní událost. Velkou premiéru speciálního recyklovaného koncertu s názvem Wohnout Recycling Jam v chillout zóně Čistý festival. Pokud jste ještě nestihli na našem webu nebo Facebooku přečíst informace k této mimořádné show, pak vězte, že na sobotní večer je připraven speciální koncert Wohnout, který kapela odehraje společně se svými fanoušky. A to prostřednictvím speciální smartphone aplikace, kterou si stáhnete do mobilu přímo na místě nezávisle na síle mobilního signálu. Pokud se na tento koncert chcete dostat, musíte na Votvíráku třídit odpady a nechat se u toho chytit našim týmem. Počet vstupenek bude velmi omezený, takže se na Votvíráku včas informujte u našeho týmu, jestli jsou ještě volná místa.