VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ SOUTĚŽE: Vyhrajte s iDnes.cz vstupenky na čisté festivaly

Nejen o vstupenky na čisté festivaly soutěžíme tento týden. Na iDnes.cz hrajeme až do neděle o možnost zahrát si vlastní koncert s Wohnout na Colours of Ostrava! Jako obvykle stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí.

kontejnery plasty

Na Colours uvidíte recyklované Wohnout. Vyskočí ze žluté popelnice?

 

Mezi festivaly zařazené mezi čisté festivaly nechybí letos Benátská noc, Sázavafest, kadaňský Rockfest, Chodrockfest, On the Road, ale také nově taneční festival Mácháč nebo Rockování v Mnichovicích u Prahy. Kromě toho, že na těchto festivalech můžete třídit odpady, je spojuje ještě jedna věc. Celý týden hrajeme na iDnes.cz o sedm párů vstupenek právě na tyto akce.

A co více! Určitě již jste postřehli, že ČISTÝ FESTIVAL v letošním roce připravil ve spolupráci s kapelou Wohnout turné speciálních koncertů. Mezi nimi také jeden na Colours of Ostrava v sobotu 19. července od 14:00. Mimořádné budou recyklované koncerty kapely Wohnout v tom, že se do nich mohou aktivně zapojit festivaloví návštěvníci.

Příležitost zahrát si vlastní koncert s Wohnout na Colours of Ostrava bude mít pouze dvacet lidí. Koncert se totiž uskuteční v exkluzivním prostředí chillout zóny Čistý festival s omezenou kapacitou. Účastníci společného koncertu budou vybráni týmem projektu Čistý festival na základě jednoduchého principu. Musí být přistižení, jak během festivalu třídí odpady do speciálních barevných košů. Výjimkou jsou čtenáři mediálního partnera projektu ČISTÝ FESTIVAL, kterým je letos také iDNES.cz. Pro ty jsou rezervována dvě místa, které lze vyhrát v soutěži. Ta začíná právě dnes a zpojit s můžete ZDE.

 

VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ SOUTĚŽE:

 

Správná odpověď na  soutěžní otázku Jak se jmenuje projekt, díky kterému můžete na českých letních festivalech třídit odpady? byla samozřejmě B – ČISTÝ FESTIVAL. A kdy vyhrál v  soutěži?

1. CENU BALÍČEK WOHNOUT RECYCLING JAM

– 2 vstupenky na čistý festival Colours of Ostrava
– 2 vouchery umožňující vstup na Wohnout Recycling Jam na Colours of Ostrava
– 1 smartphone Samsung se speciální aplikací Wohnout

získává Hana Smetanová z Uherčic. Gratulujeme!

2. – 8. CENU – VSTUPENKY NA ČISTÉ FESTIVALY získávají:

2 vstupenky na čistý festival Benátská noc
Ivana Kubešová – Borotín

2 vstupenky na čistý festival Sázavafest
Robert Vanický – Brno

2 vstupenky na čistý festival Rockfest Vysmáté léto
David Rop – Ústí nad Labem

2 vstupenky na čistý festival Mácháč
Jan Moťka – Hvozd

2 vstupenky na čistý festival Chodrockfest
Václav Dobal – Praha

2 vstupenky na čistý festival On the Road
Zdena Mrkvičková – Hradec Králové

2 vstupenky na čistý festival Rockování
Kristýna Havlíková – Praha