Trénujte na vlastní koncert Wohnout s novou aplikací

Chcete zažít vlastní koncert s Wohnout? Tak si stáhněte novou aplikaci, která představuje virtuální bicí. S chytrým telefonem pak můžete zazářit vedle členů kapely Wohnout na šesti čistých festivalech!

wohnout app

Již od konce května probíhá spousta soutěží o vlastní recyklované koncerty s kapelou Wohnout. Ty proběhnou v chillout zóně Čistý festival na festivalech Votvírák, JamRock, Rock for People, Colours of Ostrava, Sázavafest a Dočesná. Členové kapely se tímto způsobem rozhodli ve spolupráci se zábavným portálem Samosebou.cz podpořit třídění a recyklaci odpadů na českých festivalech.

Pro tento účel kapela několik měsíců vyvíjela speciální aplikaci, díky které je možné její skladby zahrát na bicí přímo v mobilu nebo tabletu. Premiéru bude mít aplikace nazvaná Bubeník Wohnout na šesti čistých festivalech, tedy na těch, kde se třídí a recyklují odpady. Mezi skladbami, které si můžete zahrát v aplikaci, nechybí Festivalová nebo Svaz českých bohémů, v průběhu června pak budou přibývat další.

Mimořádné budou recyklované koncerty kapely Wohnout v tom, že se do nich mohou aktivně zapojit festivaloví návštěvníci. A nemusí přitom ovládat žádné hudební nástroje. Stačí mít naší aplikaci, která představuje virtuální bicí. Ty jsou ovládány na displeji na základě pokynů aplikace a hudebního podkladu jednotlivých skladeb. A již dd tohoto týdne můžete intenzivně začít trénovat. Stačí si stáhnout aplikaci pro iPhone nebo Android. Tak do tréninku a uvidíme se už v sobotu na Votvíráku.

APLIKACE BUBENÍK WOHNOUT PRO ANDROID
APLIKACE BUBENÍK WOHNOUT PRO APPLE


WOHNOUT RECYCLING JAM 2014

Votvírák 14. června 21:00
JamRock 21. června 21:30
Rock for People 3. července 17:00
Colours of Ostrava 19. července 14:00
Sázavafest 2. srpna 16:00
57. Žatecká Dočesná 6. září 17:00