VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ SOUTEŽE: Zahrajte si vlastní koncert s Wohnout na Colours of Ostrava

Návštěvníci českých festivalů se značkou ČISTÝ FESTIVAL se mohou kromě třídění odpadů těšit také na unikátní jam koncerty kapely Wohnout. Jeden z těchto recyklovaných jam koncertů se uskuteční na Colours of Ostrava. Kdo vyhrál v naší soutěži a kdo zažije vlastní koncert s Wohnout?

COLOURS2012-IMAGEColours of Ostrava budou také letos plné zážitků

 

Mimořádné budou recyklované koncerty kapely Wohnout v tom, že se do nich mohou aktivně zapojit festivaloví návštěvníci. A nemusí přitom ovládat žádný hudební nástroj. Stačí si s sebou přinést chytrý telefon nebo tablet a přímo na festivalu si do něj nahrát speciální aplikaci. Ta představuje virtuální bicí, které jsou ovládány na displeji na základě pokynů aplikace a hudebního podkladu jednotlivých skladeb. 

Příležitost zahrát si vlastní jam koncert s Wohnout na Colours of Ostrava 19. července 2014 od 14:00 bude mít pouze dvacet lidí. Jam se totiž uskuteční v exkluzivním prostředí chillout zóny Čistý festival s omezenou kapacitou.  Účastníci společného koncertu budou vybráni týmem projektu Čistý festival na základě jednoduchého principu. Musí být přistižení, jak během festivalu třídí odpady do speciálních barevných košů. Dva výherci získávají vstupenky na tuto již nyní v naší soutěži. A navrch jim k tomu přidáváme chytré telefony Samsung!
 
VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ SOUTĚŽE

 

Úkolem bylo správně odpovědět na soutěžní otázku a zaslat odpověď na náš e-mail. Většina soutěžících správně uvedla, že RECYKLACE je VYUŽITÍ TŘÍDĚNÉHO ODPADU. Tentokrát náš automat vylosoval dvě dámy:

 

VĚRA ŠAFAŘÍKOVÁ – HRANICE

BARBORA NAGYOVÁ – BŘEVNOV

 

VÝHERKYNÍM GRATULUJEME A OBĚMA POSÍLÁME BALÍČEK OBSAHUJÍCÍ:

– 2 vstupenky na čistý festival Colours of Ostrava
– 2 vouchery umožňující vstup na Wohnout Recycling Jam
– 1 smartphone Samsung se speciální aplikací Wohnout