Vstupenky na čisté festivaly najdete ve vlacích

České dráhy a čisté festivaly jedou na stejné vlně. Na některých nádražích můžete třídit odpady, stejně tak na některých letních festivalech. Navíc vlaky dopravují každým rokem desetitisíce návštěvníků českých open-airů. Proto jsme společně s Českými drahami dostali nápad. Proč nesoutěžit o vstupenky na čisté festivaly také ve vlacích a na nádražích?

vlakSvezte se o víkendu vlakem a vyhrajte vstupenky na festivaly

Ve hře je celkem pět cen. Hlavní cenou je balíček Wohnout Recycling Jam, který obsahuje dvě vstupenky na Rock for People společně s dvěma vstupy na vlastní koncert s Wohnout na tomto festivalu. K tomu výherce získá smartphone Samsung Galaxy Young. Dále se soutěží dvě vstupenky na Colours of Ostrava, Benátskou, Sázavafest a Mácháč. Poslední otázka, která se nabízí, tedy zní: jak vyhrát?

Odpověď je překvapivě jednoduchá. Najděte si na nádraží nebo ve vlaku aktuální červnové číslo časopisu ČD PRO VÁS a nalistujte si stranu 57. Tam najdete soutěžní otázku a pravidla soutěže, která trvá do neděle 22. června. Takže nejlépe hned o víkendu si udělejte výlet vlakem na jeden z čistých festivalů – JamRock v Žamberku, United Islands v Praze nebo Letnice v Budišově nad Budišovkou.