Třiďte odpady na Jamrocku a zahrajte si s Wohnout

Od dneška probíhá v Žamberku festival JamRock. Ten láká tisíce návštěvníků na svou milou domácí atmosféru, ale také na celou řadu kapel, které nikde jinde v Česku neuslyšíte. Protože je JamRock popáté zařazen mezi čisté festivaly, můžete na něm třídit odpady. A za třídění odpadů vás v Žamberku letos čeká skvělá odměna.

wohnout recjam

Wohnout Recycling Jam měl úspěšnou premiéru na Votvíráku

V sobotu večer od 21:30 proběhne na JamRocku v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL druhý recyklovaný koncert Wohnout. Koncert je mimořádný v tom, že kapelu doprovázejí návštěvníci festivalu na bicí prostřednictvím speciální aplikace v chytrých telefonech a tabletech. Wohnout odehrají na JamRocku set o pěti skladbách, při kterých  bude moci dvacítka vybraných návštěvníků festivalu doprovodit kapelu na virtuální bicí v aplikaci Wohnout. Během koncertu proběhne také battle návštěvníků s bubeníkem Fenkem a basákem Zemánkem. Soutěžit se bude o vyšší skóre u skladeb v aplikaci, přičemž ve hře jsou zajímavé wohnoutí ceny.

Jak se dostat na tento mimořádný koncert? Dvacet vstupenek na koncert Wohnout Recycling Jam rozdá náš tým v průběhu konání JamRocku těm návštěvníkům, které přistihne třídit odpady u speciálních barevných košů na plasty a papír ve festivalovém areálu. Pokud nebudete mít v mobilu staženou aplikaci, tak nezoufejte. Přímo v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL na JamRocku funguje nezávisle na mobilním signálu připojení, díky kterému si aplikaci můžete stáhnout ještě těsně před koncertem. JamRock prostě letos přinese díky třídění odpadů více zábavy!