Soutěž s ČD PRO VÁS: podívejte se, jestli jste vyhráli.

Již čtvrtým rokem podporují České dráhy projekt ČISTÝ FESTIVAL. Díky tomu jste mohli již počtvrté soutěžit o zajímavé ceny v časopise ČD PRO VÁS, který najdete každý měsíc ve vlacích a na nádražích. Ceny byly skutečně lákavé a tomu odpovídal také obrovský zájem několika tisíc soutěžících.

 

vlak

Hlavní cenou byl tentokrát speciální balíček cen spojený s festivalem Rock for People. Balíček obsahuje dvě vstupenky na tento festival, který dva roky po sobě získal titul nejlepší čistý festival. V balíčku najde výherce také dvě vstupenky na Wohnout Recycling Jam, tedy na mimořádný recyklovaný koncert kapely Wohnout, který kapela odehraje společně s vybranými návštěvníky na Rock for People již příští čtvrtek. Navíc výherci zasíláme chytrý telefon Samsung Galaxy Young, do kterého si může stáhnout speciální Wohnout aplikaci. S její pomocí doprovodí kapelu Wohnout právě na speciálním jam koncertu na Rock for People.

Kromě hlavní ceny nám poskytly hodnotné vstupenky také další čisté festivaly, tedy ty, na kterých můžete třídit odpady. Výhercům rozdáváme po dvou vstupenkách na Colours of Ostrava, Benátskou, Sázavafest a vyprodaný Mácháč.

Na otázku Jak se jmenuje skupina, která vystoupí na čistých festivalech v recyklované podobě? správně odpověděli Wohnout a vylosování byli:

Jan Merta ml. (Ruda nad Moravou)
vyhrává 2 vstupenky na festival Rock for People + 2 vouchery na Wohnout Recycling Jam + smartphone Samsung

Kateřina Radová (Trutnov)
vyhrává 2 vstupenky na festival Colours of Ostrava

Irena Dvořáková (Lipník nad Bečvou)
vyhrává 2 vstupenky na festival Benátská

Jana Blažková (Brno)
vyhrává 2 vstupenky na festival Sázavafest

Martin Panuška (Pardubice)
vyhrává 2 vstupenky na festival Mácháč

VÝHERCŮM GRATULUJEME A POSÍLÁME CENY!