Léto začalo a soutěže s čistými festivaly nekončí

Třetina čistých festivalů je již za námi, ale před námi je ještě celé léto se spoustou dalších festivalů, kde je možné třídit odpady. Na osm z nich se můžete vydat díky naší soutěži, kterou pořádáme ve spolupráci s mediálním partnerem Aktualne.cz. A opět hrajeme o chytrý telefon Samsung a možnost zažít vlastní koncert s kapelou Wohnout. Tentokrát na Sázavafestu.

samsung galaxy youngSamsung Galaxy Young najde ve výherním balíčku vítěz soutěže

Právě v příjemném prostředí lesoparku ve Světlé nad Sázavou se uskuteční  čtvrté pokračování mimořádné tour koncertů Wohnout, na kterých hrají společně s kapelou návštěvníci festivalů. Dva výherci naší soutěže si na úvod recyklovaného koncertu vyzkouší, jaké je to doprovodit kapelu Wohnout na virtuální bicí ve speciální aplikaci v chytrém telefonu, který rovněž vyhrají v soutěži. V druhé části recyklovaného koncertu si zahrají battle s bubeníkem Fenkem a basákem Zemánkem o luxusní brýle značky Wohnout. Na závěr pak proběhne jam, společné focení  a autogramiáda.

V soutěži nehrajeme pouze o vstupenky na Sázavafest a chytrý telefon Samsung. Díky projektu ČISTÝ FESTIVAL se můžete rozjet v červenci a srpnu na festivaly do celého Česka a užít si pohodu na akcích, které třídí a recyklují odpady. Mezi ty patří například Colours of Ostrava, Benátská noc, Mácháč, Rock fest Vysmáté léto, Chodrockfest, Rockování a On the Road. Na všechny tyto festivaly máme pro vás připraveno celkem 16 vstupenek.

DO SOUTĚŽE SE MŮŽETE ZAPOJIT ZDE