Vyhlášení soutěže: Hrajeme naposledy o vlastní koncert s Wohnout

Sázavafest se v minulém roce přestěhoval do velmi příjemného prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Spousta stromů a travnatých ploch, to je ta pravá festivalová pohoda. My do ní v letošním roce přinášíme jednu suprovou akci navíc. Wohnout Recycling Jam, během kterého si dvacet návštěvníků festivalu zahraje vlastní jam koncert s kapelou Wohnout za pomoci nové mobilní aplikace.

 

WOHNOUT JAMROCK
Wohnout Recycling Jam na JamRocku byla velká zábava

 

Naše soutěž byla poslední možností, jak se dostat na tento unikátní jam koncert v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL na Sázavafestu. Pro dva výherce máme připraveny celkem čtyři vstupenky na Sázavafest a čtyři vouchery umožňující vstup na Wohnout Recycling Jam. K tomu výhercům přidáváme chytrý telefon Samsung Galaxy Young, který plně podporuje aplikaci Wohnout. Tato aplikace poslouží jako virtuální bicí pro návštěvníky jam koncertu. V aplikaci totiž můžete skladby Wohnoutů doprovázet na bicí sestavu dotekem na displeji. Na podobném principu, ale s kytarou, funguje například známá hra Guitar Hero.

Příležitost zahrát si vlastní jam koncert s Wohnout na Sázavafestu 2. srpna od 16 hodin bude mít pouze dvacet lidí. Jam se totiž uskuteční v exkluzivním prostředí chillout zóny Čistý festival s omezenou kapacitou. Účastníci společného koncertu budou vybráni týmem projektu Čistý festival na základě jednoduchého principu. Musí být přistižení, jak během festivalu třídí odpady do speciálních barevných košů. Dva z vás získávají čtyři vstupenky v naší soutěži:

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Správnou odpověď na otázku KDO JE FENEK? poslala většina soutěžících. Samozřejmě se jedná o bubeníka kapely Wohnout, který je jedním z hlavních autorů nové mobilní aplikace. Náš systém vylosoval dva výherce, kterým gratulujeme:

TOMÁŠ KVASNICA (Praha 5)
LENKA HEJDUKOVÁ (Zámrsk)

 

OBĚMA VÝHERCŮM POSÍLÁME BALÍČEK OBSAHUJÍCÍ:

– 2 vstupenky na čistý festival Sázavafest
– 2 vouchery umožňující vstup na Wohnout Recycling Jam
– 1 smartphone Samsung se speciální aplikací Wohnout