Vyhlášení soutěže: Vydejte se poznat Chodrockfest

Za týden odstartuje další z řady čistých festivalů. Tedy těch letních akcí, kde můžete třídit odpady a díky tomu si užijete čisté festivalové prostředí. V Domažlicích se odehraje čtvrtý ročník Chodrockfestu, multižánrového festivalu, který láká především na atraktivní prostředí a pestrý program. Vy jste mohli soutěžit celý týden o vstupenky.

mandrageNa Chodrockfestu nebudou chybět Mandrage

Areál festivalu tvoří jezdecký oddíl a festival se tak odehrává na několika velkých písčitých terasách a dokola je uzavřen stromy. Celé prostředí tak působí na návštěvníky velmi příjemně a je zároveň i ochranou v případě tropického počasí. Návštěvníci začali označovat festival jako plážový a to právě díky písčitému povrchu.

Chodrockfest bude zahájen již příští čtvrtek 7. srpna přehlídkou regionálních kapel. V pátek a sobotu pak proběhne hlavní program, během kterého se představí Chinaski, Wohnout, Mandrage a celá řada dalších českých kapel. Na návštěvníky čeká kromě hudební nabídky doprovodný program nebo soutěže o ceny. Ti z vás, kteří chtějí pojmout festival jako dovolenou v malebné oblasti Chodska, mohou využít stanové městečko v areálu festivalu. Více informací o programu a festivalu naleznete na www.chodrockfest.cz

 

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O VSTUPENKY

Dva třídenní volné vstupy na festival Chodrockfest od nás získá vylosovaná výherkyně, která nám správně odpověděla na soutěžní otázku. Zatímco Klodsko se nachází na jihu Polska a Slezsko na severovýchodě Česka, Chodsko je region v okolí Domažlic. Správná odpověď byla tedy A).

Dvě vstupenky na Chodrockfest posíláme společně s gratulací Nikole Vavřinové do Heřmanovy Hutě.