Zaplatíte vstupné? Na Povalči pijete zdarma!

O víkendu se můžete vypravit do Valče u Karlových Varů a užít si další ročník festivalu Povaleč. Způsobů, jak se dostat na festival je spousta a na místě nemusíte platit vstupné. A nebo můžete.  A za to vás pořadatelé odmění drinkem.

 

povalec

Již čtvrtým rokem můžete s námi třídit odpady na hodně moc pohodovém festivalu Povaleč. O tomto open-airu se obecně ví, že nabízí spoustu muziky a chce za to málo peněz. Tedy přesněji řečeno, vstupné se neplatí. Ale pokud se rozhodnete podpořit festival, krásně se vám odmění.

Za tři dny zábavy můžete dobrovolně zaplatit třeba tři stovky a získáte titul čestného Povalečáka, což bude stvrzeno získáním pásky příslušné barvy.  To je moc prima, ale za to ještě žádná odměna není. Leda, že byste třídili odpady s čistým festivalem a vysloužili si za to třeba pivo zdarma.

Pokud ale u vstupu zaplatíte čtyři sta korun, získáte k tomu titul vyšší šlechty, pásku příslušné barvy a k tomu vám pořadatelé namíchají drink zdarma.  Takto se šlechtické tituly stupňují až po limitovanou edici dvou pásek za 1000 korun, které vás opravňují k používání titulů císař a císařovna a celkem deseti drinkům.

Je nám jasné, že spousta z vás bude propočítávat a láteřit, že se to možná ani nevyplatí. Nicméně nám se tento hravý systém dobrovolného vstupného skutečně zalíbil. K tomu všemu si můžete užít téměř sedmdesát kapel a interpretů a hlavně: díky čistému festivalu můžete všechny kelímky od drinků třídit a získat za to další odměny. Takže pokud nevíte, co o víkendu, tak v pátek v Dejvicích nasedněte na Povalečbus a jeďte si užít spoustu zábavy s tříděním odpadů.