Vyhlášení soutěže: Nenechte si ujít festivaly On the Road a Rockování

Festivalová sezóna začíná po dvou měsících vrcholit. Na konci srpna čekají nejvytrvalejší fanoušky hudby pod širým nebem festivaly On the Road a Rockování.  Zatímco druhý jmenovaný open-air je mezi čistými festivaly nováčkem, tak On the Road získal v minulém roce titul NEJLEPŠÍ ČISTÝ FESTIVAL.  V soutěži o vstupenky se radují čtyři výherci…

vypsanafixa

On the Road pořádá parta kolem Vypsaná fixy

Rockování se uskuteční v sobotu 23. srpna v Mnichovicích u Prahy. Devátý ročník festivalu přivítá kapely z českých luhů a hájů. Pokud jste fanoušci hudby tvrdšího zrna, neměli byste si nechat tento fesťák rozhodně ujít. Na pódiu si totiž u vychlazeného Ferdinanda poslechnete kapely jako Škwor, Citron, Hentai Corporation nebo naše oblíbené Wohnout. Ti jsou v třídění odpadů letos extrémně zběhlí a během koncertu vám určitě poradí, že za třicet tříděných plastů získáte na Rockování dostanete nový půllitr.

Nebudeme skrývat, že On the Road je jedním z našich oblíbených festivalů. Parta kolem Márdiho a Pítrse z Vypsané fixy tento domácí open-air pořádá již pěkných pár let v kempu U Čochtana v Lázních Bohdaneč nedaleko Pardubic. V loňském roce navíc On the Road získal titul pro festival, který v přepočtu na jednoho návštěvníka vytřídí nejvíce odpadu. Takže kromě hudební pohody pro velké (Vypsaná fixa, Visací zámek, Blue Effect, Xavier Baumaxa…) i malé (Mixle v Piksle, Pohádka) se můžete těšit na opravdové čisté festivalové prostředí.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Osm vstupenek na Rockování a On the Road a k tomu čtyři DVD Recyklovaná hudba posíláme čtyřem výherců., kteří správně odpověděli na naší soutěžní otázku: Kterou skladbu recyklovala Vypsaná fixa pro projekt Samosebou.cz? Správná odpověď bylo 1982.

Tři vylosovaní výherci získají po dvou vstupenkách na On the Road, čtvrtý výherce získá dvě vstupenky na Rockování. Všem výhercům navíc přidáváme ke vstupenkám DVD s recyklovanými skladbami českých kapel, na kterém nechybí remake songu Vypsané fixy z naší soutěžní otázky. GRATULUJEME:

Martin Bekárek
(Frýdek-Místek) – 2 vstupenky On the Road + DVD

Martin Panuška
(Pardubice) – 2 vstupenky On the Road + DVD

Kamil Dočkal
(Olomouc) – 2 vstupenky On the Road + DVD

Václav Zítek
(Litoměřice) – 2 vstupenky Rockování + DVD