Recyklované hudební akce v září neskončí

Čisté festivaly nám současně s klesající venkovní teplotou pomalu končí. Hudební akce, kde můžete třídit odpady, ale dále pokračují. Skrze celou Českou republiku se právě rozjel hudební projekt Ekompilace, který podporuje třídění a recyklaci odpadu.

ekompilace VF

Na koncertech Ekompilace vystupuje také Vypsaná fiXa

Ekompilace už má za sebou dvě zastávky v Uherském Hradišti a Mariánských Lázních. Tam si návštěvníci užili nejen informace o správném třídění odpadu, ale také kvalitní hudební zážitek. Na koncertech vystupuje totiž jako hlavní host Vypsaná fiXa, program doplňují kapely Cookies, Natřije, Exil 51, BAGS, The Spankers, Disconnection, Interpret neznámý a Bára Zemanová & Band.  

Právě uvedené začínající kapely dostaly příležitost natočit dvě skladby v profesionálních podmínkách nahrávacího studia Franz Kavkaz do nového CD Ekompilace 2014. Desku dostane ZDARMA každý, kdo navštíví koncert Ekompilace.

Pokud si chcete užít po festivalové sezóně skvělé koncerty a získat cédéčko, pak se vydejte 5. září do Poděbrad, 6. září do Strakonic, 7. září do Vysokého Mýta a 12. září do České Lípy. Vstup na akce je zdarma. Informace k programu a další aktuální informace najdete na  Facebooku Ekompilace.