Vlastní koncert s Wohnout? Naposledy na Dočesné

Tři scény s desítkami učinkujících. Desítky stánků se stovkami druhy piv. Poslední Wohnout Recycling Jam. A do toho skvělé počasí na konec léta. Taková bude Žatecká Dočesná, která je závěrečným čistým festivalem. Lepší finále jsme si nemohli přát.

wrj sfV Žatci čeká na všechny poslední Wohnout Recycling Jam

V Žatci se každoročně na sklonku léta setkávají všichni, kdo rádi míchají dobré pivo se skvělými hudebními show. Průměrný návštěvník Dočesné zvládne během dvou dnů otočit dvacet půllitrů a shlédnout minimálně stejné množství kapel. Letos pořadatelé připravili třetí scénu, takže se návštěvníci pořádně naběhají. Na své si přijdou jak alkorockeři (Alkehol, Harlej), retropopeři (Špinarová, Janů, Nagy), milovníci letních ohýnků a kytar (Kamelot, Uhlíř), tak běžní mainstreamoví festivaloví návštěvníci (Wohnout, Tatabojs, Chinaski atd.). Kompletní program najdete ZDE.

Zkrátka nepřijdou ani fanoušci čistých festivalů. Po celém Žatci najdete rozmístěné speciální festivalové koše na tříděný odpad. Za odměnu budete moci třídit odpady na Kruhovém náměstí, kde bude mít své místo chillout zóna Čistý festival. Ta v sobotu od 17:00 naposledy přivítá kapelu Wohnout s unikátním společným jam koncertem s návštěvníky Dočesné. Během Dočesné dojde na spoustu nových skladeb, které přes léto připravil bubeník Fenek pro aplikaci Wohnout. Takže pokud se chystáte do Žatce, tak si stáhněte aktualizaci aplikace, aby byl také poslední Wohnout Recycling Jam parádním mejdanem.